Cytat Dnia


Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
Warto przeczytać


Przemek 


9 Lutego 


8 Czerwca 


19 Lipca 


22 Maja 


 
15 Września

Usposobienie jego jest dość zmienne i fantastyczne. Interesuje sięnowymi doświadczeniami, wszystkim co romantyczne, niezwykłe a nawetniebezpieczne. Bardzo wrażliwy - czuje przyciąganie do wszystkiego conowe i sensacyjne. Impulsywny, entuzjastyczny, nie jest pozbawionymwyobraźni,

ale nie potrafi ustrzec się od złudzeń. Żyje jakby w swoimwłasnym świecie i nieraz nie liczy się ze współczesnymi poglądami lubwymaganiami otoczenia. Myśli nieraz o przyszłości i to dość dalekiej -dzięki czemu współczesne pokolenie nie zawsze go jest w staniezrozumieć i ocenić należycie. Zwolennik podróży zagranicznych, lubisporty wodne, żeglugę, marynarkę i podróże morskie. Dzięki nim możenawet zyskać uznanie i zdobyć majątek. Posiada dużo zdrowego rozsądku ijasno widzi swą drogę w życiu dzięki czemu może zostać dobrymkierownikiem rozmaitych przedsiębiorstw, pracować dla dobraspołeczeństwa i przejmować na siebie odpowiedzialność za pracęuciążliwą, związaną z szerokimi przedsięwzięciami i znacznymi dziełami.Ale trzeba dodać, że najczęściej za swą uciążliwą pracę otrzymuje tylkoniewielką nagrodę. Zazwyczaj wierzy w medycynę i nieraz wydaje mu się,że cierpi na jakieś całkiem specjalne dolegliwości i choroby, którychsymptomy troskliwie obserwuje na samym sobie. W końcu jednaknajczęściej okazuje się, że jego choroby polegały na urojeniu. Gdy razsobie wybierze doktora - już go się trzyma stale, zmieniając tylko swechoroby - ale nie lekarza. Do czego powinien dążyć? Gdy przezwyciężyłnareszcie swój materializm - do którego okazuje wielkie skłonności - atakże przywiązanie do pieniędzy i użycia - wówczas może zdziałać dużodobrego na świecie. Wówczas jego niezwykłe zdolności krytyczne ianalityczne - które czynią go nieraz dość niemiłym dla innych - wpołączeniu z uczuciem - mogą go wznieść na wyżyny rozwoju psychicznego.Gdy się rozwinie moralnie - chętnie śpieszy do niesienia pomocy innym,staje się natchnionym pracownikiem dla dobra ludzkości a przykłademswym pociąga innych za sobą.

 

 

Imieniny


27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 2 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->