Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.


 
18 Września

Jest towarzyski i liczne więzy sympatii łączą go z otoczeniem; jestogólnie lubiany. Sympatyczny, przyjazny, serdeczny - przyciąga dosiebie licznych i wiernych przyjaciół obojga płci, którzy sięprzyczynią do jego powodzenia. Jest to człowiek zdolny i wykształcony,głęboki w swych myślach a nierzadko

  subtelny w słowach, bardzo żywointeresujący się sztuką. Posiada zdolności syntetyczne. Zawód.Powodzenie może osiągnąć jako agent, pośrednik, kupiec, handlowiec,chemik, fotograf - w ogóle we wszystkich zawodach kupieckich i mającychzwiązek z interesami. Powiedzie mu się również i w pracy umysłowej -nauczaniu, dziennikarstwie, literaturze. Nie jest jego rzecząkomenderowanie innymi i gdy próbuje wydawać rozkazy we własnym imieniulub też rządzić autorytatywnie - wywołuje sprzeciwy. Natomiast inniludzie chętnie z nim współdziałają na równych prawach i przyjmują jegoprzysługi. Jest to bowiem człowiek bystry, który od razu orientuje sięw tym, co powinno zostać dokonane. Wady. Nie jest wolnym od słabościmieszania się w sprawy innych ludzi, a w swych poglądach często sięróżni z otoczeniem. Co mu grozi? Chociaż może uzyskać stanowiskowybitne - nie będzie się mógł jednak na nim długo utrzymać. Grozi murównież niebezpieczeństwo w podróżach, a jego spekulacje mogą mu sięnie powieść. Choroby związane z dzisiejszymi urodzinami - toniedomagania kiszek lub wnętrzności w ogóle. Szczęście rodzinne czekago w wieku późniejszym. Kobieta tak urodzona - jest uczciwa,szlachetna, bardzo inteligentna i przezorna, przewidująca, zamknięta wsobie. Lubi spełniać dobre uczynki i wstawiać się za kimś, a chociażjest nieco dumna - z chęcią poświęca się dla innych.

 

 

Imieniny


23 Września 2021
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->