Cytat Dnia


Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzies, kiedys, jakoś wszystkie sie spełnią.


 
19 Września

Otwarty, prawy - życzliwie odnosi się do innych. Jest przy tym dośćambitny i bystry - a do interesów okazuje dużą intuicję i szczęście muw nich sprzyja. Usposobionym jest społecznie i altruistycznie -pragnąłby służyć swemu krajowi i ludzkości. Jego pracowitość, zręcznośćw sprawach praktycznych,

  doskonała orientacja w sytuacjach życiowych izdolności krytyczne - zwracają nań uwagę otoczenia. Pracuje najlepiej wsamotności - w swym gabinecie lub pracowni -chociaż bowiem chętniekrytykuje innych - sam nie lubi gdy mu zwracają uwagę - chyba, że są towskazówki czysto praktyczne. Wadą jego jest pewna lekkomyślność, którąokazuje gdy nie jest dostatecznie rozwinięty. Wówczas i jegousposobienie jest też nierówne, a zachowanie dość niezręczne - co możego narazić na straty. Z powodu swej zbytniej bierności - może stać sięofiarą ludzi bardzo aktywnych i przebiegłych. Do czego powinien dążyć?Aby przez samoanalizę i solidne podstawy wykształcenia uniknąćpowierzchowności. Na ogół jednak, trzeba stwierdzić, że jest toczłowiek dość szczęśliwy, urodzony w warunkach pomyślnych. Jego życierodzinne dobrze się zapowiada. Dla swego zdrowia potrzebujeharmonijnego otoczenia i systematyczności w przyzwyczajeniach iporządku dookoła siebie. Gdy zaś znajduje się w otoczeniuantypatycznym, jest podrażniony lub rozgniewany - wówczas jego stanynerwowe odbijają się na trawieniu i powodują zaburzenia. Kobieta dziśurodzona okazuje zręczność do robótek ręcznych, dobry smak i poczucieartystyczne. Jak wychować dziecko dziś urodzone? Uwagę jego należynieustannie kierować na jasne i dobre strony życia i wskazywać mu nazalety innych ludzi, rozwijając podziw dla wszystkiego co piękne, dobrei czyste. Niechaj uczy się od dzieciństwa doszukiwać zalet w każdejrzeczy, bowiem jego zdolności krytyczne są bardzo silnie rozwinięte iłatwo może wpaść w nałóg sądzenia wszystkiego ujemnie.

 

 

Imieniny


4 Lipca 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ageusz, Alfred,
Aurelian, Elżbieta,
Innocenty,
Innocenta, Józef,
Julian, Malwina,
Malwin, Odo, Teodor,
Wielisław
Do końca roku zostało 181 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->