Cytat Dnia


Prawdziwą wadą jest mieć wady i nie starać się ich poprawiać.


 
21 Września

Intelekt jego jest bystry i przenikliwy, dzięki czemu staje się małosympatycznym dla innych - jest bowiem nastrojony sceptycznie ikrytycznie do wszystkiego, co nie podlega doświadczeniu zmysłów, logicemyślowej i nie może być ugruntowane naukowo. Z tego też powodu nierazpopada w cynizm.

  Bardzo ruchliwy umysłowo, metodyczny - raz jest zbytścisły i drobiazgowy - to znowu "robi słonia z muchy", gdyż chętnieprzesadza. Gdy zaś jeszcze nie jest dostatecznie rozwinięty umysłowo -może stać się egoistą lub bigotem, niesympatycznym dla innych. Jestnadmiernie wrażliwym i z tego powodu może ucierpieć w życiu. Naturajego jest w gruncie rzeczy dobra - nieraz tylko zbyt jest biernym wstosunku do życia. W zachowaniu się swym jest dość niepewnym - a mimoto potrafi być uprzejmym. Bystry i przenikliwy - niezbyt jesttowarzyski i woli żyć samotnie. Obdarzony niezwykłą wyobraźnią -uzdolniony jest do pracy twórczej. Jest dość religijny, lubi obrzędy iceremonie. Może też zrobić karierę jako duchowny, a jego czyny sąwówczas pożyteczne dla społeczeństwa. Okazuje dość dużo nadziei iufności. Chociaż poddany jest zmysłowości dość silnie - potrafi równieżrozwinąć dużą siłę woli i opanować się. Wszystko co piękne - czy to wżyciu czy w sztuce - wywiera nań duże wrażenie. Jest to zwolenniksztuki, muzyki, pięknego otoczenia. Zamiłowany w spokoju, harmonii,sprawiedliwości - bardzo jest wrażliwy na otoczenie i osoby, z którymiwspółdziała w życiu. Najmniejszą niesprawiedliwość odczuwa bardzosilnie, czy to w stosunku do siebie samego, czy też w stosunku doinnych.

 

 

Imieniny


29 Stycznia 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Franciszek Salezy,
Gilda, Hanna,
Walerian, Waleriana,
Waleriusz, Zdzisław
Do końca roku zostało 338 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.