Cytat Dnia


Życie jest tylko wtedy coś warte i tylko wtedy daje radość jeśli jest służbą.


 
21 Września

Intelekt jego jest bystry i przenikliwy, dzięki czemu staje się małosympatycznym dla innych - jest bowiem nastrojony sceptycznie ikrytycznie do wszystkiego, co nie podlega doświadczeniu zmysłów, logicemyślowej i nie może być ugruntowane naukowo. Z tego też powodu nierazpopada w cynizm.

  Bardzo ruchliwy umysłowo, metodyczny - raz jest zbytścisły i drobiazgowy - to znowu "robi słonia z muchy", gdyż chętnieprzesadza. Gdy zaś jeszcze nie jest dostatecznie rozwinięty umysłowo -może stać się egoistą lub bigotem, niesympatycznym dla innych. Jestnadmiernie wrażliwym i z tego powodu może ucierpieć w życiu. Naturajego jest w gruncie rzeczy dobra - nieraz tylko zbyt jest biernym wstosunku do życia. W zachowaniu się swym jest dość niepewnym - a mimoto potrafi być uprzejmym. Bystry i przenikliwy - niezbyt jesttowarzyski i woli żyć samotnie. Obdarzony niezwykłą wyobraźnią -uzdolniony jest do pracy twórczej. Jest dość religijny, lubi obrzędy iceremonie. Może też zrobić karierę jako duchowny, a jego czyny sąwówczas pożyteczne dla społeczeństwa. Okazuje dość dużo nadziei iufności. Chociaż poddany jest zmysłowości dość silnie - potrafi równieżrozwinąć dużą siłę woli i opanować się. Wszystko co piękne - czy to wżyciu czy w sztuce - wywiera nań duże wrażenie. Jest to zwolenniksztuki, muzyki, pięknego otoczenia. Zamiłowany w spokoju, harmonii,sprawiedliwości - bardzo jest wrażliwy na otoczenie i osoby, z którymiwspółdziała w życiu. Najmniejszą niesprawiedliwość odczuwa bardzosilnie, czy to w stosunku do siebie samego, czy też w stosunku doinnych.

 

 

Imieniny


18 Sierpnia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Agapit, Bogusława,
Bronisław, Bronisz,
Helena, Ilona,
Klara, Tworzysława
Do końca roku zostało 136 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.