Cytat Dnia


Błogosławiony ten,co nie mając nic do powiedzenia,nie obleka tego faktu w słowa.


 
22 Września

Obserwuje bacznie życie zewnętrzne i wyprowadza z obserwowanych faktówumiejętnie swe wnioski. W światopoglądzie swym jest materialistyczny.Nie wątpi w istnienie ducha - ale nie ma czasu na rozmyślania orzeczach niewidzialnych. Pragnąłby bowiem wszystko dostosować dozwykłego,

  codziennego, przeciętnego życia. Potrafi się opanować -spokojny, staranny, ostrożny, przewidujący - a jednocześnie bardzoczynny, zręczny, wynalazczy, pełen taktu - nie rozprasza się, lecz całąswą uwagę skupia na celach zasadniczych. Doskonały to człowiek dowszelkich interesów, bardzo dzielny w życiu praktycznym. Metodyczny,pilny, inteligentny - posiada niezwykle silnie rozwinięte zdolnościrozróżniania, rozpoznawcze i analityczne. Okazuje dużo dumy i ambicji -a dzięki swej zręczności i pracowitości może dokonać czynów wybitnych,przy czym kieruje się w życiu głównie swym własnym zdaniem. Lubi władzęi autorytet - chętnie przewodzi nad innymi - lecz sam natomiastniewielką ma ochotę odbierać rozkazy. Zawód dlań najlepszy związany zpracą umysłową, występami publicznymi - pozwalający na stykanie się zszerokimi warstwami społeczeństwa. Sztuka, scena, muzyka, zarówno jak isadownictwo i handel -to linie, po których najczęściej rozwija sięaktywność zawodowa osób urodzonych dzisiaj. Tak rodzą się również iwynalazcy. Jak wychować dziecko tak urodzone? Dziecko takie wyróżniasię swymi zdolnościami umysłowymi i zaciekawieniem, jakie odczuwa wobecżycia. Powinno je się kształcić starannie, a dla wypoczynku - uczyćmuzyki jako harmonijnej rozrywki. Powinno mieć dla obserwacjirozwijające się rośliny, aby zaznajamiało się z życiem przyrody. Możestopniowo rozwinąć dużo dobrego smaku i elegancji i być radością całejrodziny. Skóra jego jest bardzo wrażliwa i delikatna, na co należyzwracać uwagę przy kąpielach. Nie należy mu dawać lekarstw i silnymdziałaniu chemicznym. Czysty pokarm, czyste powietrze - trochęgimnastyki i głębokie oddychanie - to najlepsze dlań lekarstwa.

 

 

Imieniny


14 Listopada 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agata, Aga, Damian,
Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat,
Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty,
Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora,
Wszerad
Do końca roku zostało 48 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.