Cytat Dnia


Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy milczenie dwóch osób ich nie niepokoi.?.
Warto przeczytać


Andrzej 


11 Paździenika 


18 Maja 


Witold 


23 Maja 


 
23 Września

Uzdolniony wszechstronnie, okazuje zamiłowanie do lektury, pracynaukowej, medycyny i literatury. Chętnie zbiera książki. Niezwyklezdolny analityk - broni prawdy zdecydowanie i nigdy jej nie odstępuje.Nierzadko interesuje się filozofią, metafizyką, okultyzmem i wykazujetendencje do rozwoju

  duchowego. Usposobiony filozoficznie - chętniepogrąża się w rozmyślaniach samotnych, wykazując pewną tendencję domelancholii. Umysł jego jest ekscentryczny - jest to bowiem poszukiwaczrzeczy ukrytych, zwolennik studiów niezwykłych, pragnący zgłębićtajniki bytu. Zagłębiony w myślach poważnych nierzadko zamyka się wsobie i odsuwa od życia. Bardzo ostro odczuwa wszelkie rozczarowania.Brak mu ufności i zdecydowania: niedostatecznie wierzy w siebie.Urodziny dają dwa typy: dodatni i ujemny. Albo jest to człowieksprawiedliwy i bezpartyjny, wyróżniający się swymi wysokimi ideałami igłębokością umysłu - albo też jednostka chwiejna, niegodna zaufania,niecierpliwa, nieostrożna, dokuczająca wszystkim nieustanniekrytykowaniem i ganieniem. Do czego powinien dążyć? Do osiągnięciaprzede wszystkim jak najwyższego rozwoju moralnego. Niechaj nie trzymasię płytkiego materializmu i niechaj zastanowi się nad tym, że wszystkow życiu doczesnym jest przemijające. Małżeństwo nierzadko związane zprzykrościami. Zawód. Powodzenie czeka go w zawodach związanych zziemią, rolnictwem, kopalniami i w zawodzie takim może dojść domajątku, o ile przezwycięży swą nieostrożność w sprawach finansowych.Może się też zdarzyć, że jego podwładni przysporzą mu dużychprzykrości; natomiast w innych wypadkach odniesie przez nich korzyścimaterialne. Kobiecie - urodziny te mogą przynieść przykrości uczuciowei niezbyt pomyślne małżeństwo. Kto urodził się dzisiaj - winientroszczyć się o stan swych nerwów i unikać przepracowania, gdyż inaczejmoże popaść w stany rozstroju i chaosu.

 

 

Imieniny


17 Czerwca 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Agnieszka,
Drogomysł,
Franciszek, Laura,
Marcjan, Radomił,
Rainer, Wolmar
Do końca roku zostało 198 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.