Cytat Dnia


ycie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


Dawid 


12 Maja 


28 Lipca 


19 Grudnia 


16 Sierpnia 


 
24 Września

Jest to umysł postępowy, uzdolniony wybitnie, wyróżniający się swymizdolnościami twórczymi w zakresie sztuki. Jego indywidualność duchowadąży do tego aby się w życiu silnie wyrażać. Dzięki temu może zostaćjednostką wybitną. Ceni sobie wielce własną wolność i niepodległość.Niezbyt jest też

  skłonnym do zawierania małżeństwa - nieraz jestzwolennikiem samotności. Jego trafność obserwacji jest zadziwiająca, asąd o rzeczy zdrowy i jasny. Dążąc zawsze do przejawianiasamodzielności - potrafi umiejętnie wykorzystać własne zdolności italenty. Przekonany najmocniej o swym powodzeniu, łatwo poddaje sięentuzjazmowi, staje się nieuważnym lub niezastanawiającym się nad swymisłowami i czynami. Trzeba dodać, że człowiek ten ma usposobieniemarsowe i często nie wykazuje zbytnich zamiłowań pokojowych, jestbowiem odważny, wojowniczy, nie waha się atakować swych wrogów i zawszegotów jest do wszczęcia zwady lub narażenia się na niebezpieczeństwo.Toteż najczęściej drogę swą w życiu toruje sobie bezwzględnie, nielicząc się z uczuciami i poglądami innych ludzi. Mimo wszystko - jestto człowiek prawy i skrupulatnie uczciwy w swych poczynaniach. A przytym jego natura jest bardzo wrażliwą; dzięki tym kontrastom charakteru- nie zawsze udaje mu się osiągnąć wewnętrzną równowagę i wobec tegojego usposobienie niezbyt jest szczęśliwe. Mogą się na to zresztąskładać w dużym stopniu i niesprzyjające warunki otoczenia. Co mugrozi? Ze dzięki swemu nazbyt impetycznemu usposobieniu może wywoływaćnieporozumienia, narazić się na niesławę, a w kłótni może nawet kogośskaleczyć. Do czego powinien dążyć? Do opanowania się i starannegokontrolowania swych czynów a wówczas może uniknie pewnej fatalności,która ściga w życiu jego poczynania.

 

 

Imieniny


17 Listopada 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Floryn,
Grzegorz, Hugo,
Hugon, Salomea,
Salome, Sulibor,
Zbysław
Do końca roku zostało 45 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.