Cytat Dnia


Ważnie, żebyśmy nie oduczyli się zadawać pytań.
Warto przeczytać


Lew 


Cezary 


16 Stycznia 


15 Marca 


OLIWIA 


 
24 Września

Jest to umysł postępowy, uzdolniony wybitnie, wyróżniający się swymizdolnościami twórczymi w zakresie sztuki. Jego indywidualność duchowadąży do tego aby się w życiu silnie wyrażać. Dzięki temu może zostaćjednostką wybitną. Ceni sobie wielce własną wolność i niepodległość.Niezbyt jest też

  skłonnym do zawierania małżeństwa - nieraz jestzwolennikiem samotności. Jego trafność obserwacji jest zadziwiająca, asąd o rzeczy zdrowy i jasny. Dążąc zawsze do przejawianiasamodzielności - potrafi umiejętnie wykorzystać własne zdolności italenty. Przekonany najmocniej o swym powodzeniu, łatwo poddaje sięentuzjazmowi, staje się nieuważnym lub niezastanawiającym się nad swymisłowami i czynami. Trzeba dodać, że człowiek ten ma usposobieniemarsowe i często nie wykazuje zbytnich zamiłowań pokojowych, jestbowiem odważny, wojowniczy, nie waha się atakować swych wrogów i zawszegotów jest do wszczęcia zwady lub narażenia się na niebezpieczeństwo.Toteż najczęściej drogę swą w życiu toruje sobie bezwzględnie, nielicząc się z uczuciami i poglądami innych ludzi. Mimo wszystko - jestto człowiek prawy i skrupulatnie uczciwy w swych poczynaniach. A przytym jego natura jest bardzo wrażliwą; dzięki tym kontrastom charakteru- nie zawsze udaje mu się osiągnąć wewnętrzną równowagę i wobec tegojego usposobienie niezbyt jest szczęśliwe. Mogą się na to zresztąskładać w dużym stopniu i niesprzyjające warunki otoczenia. Co mugrozi? Ze dzięki swemu nazbyt impetycznemu usposobieniu może wywoływaćnieporozumienia, narazić się na niesławę, a w kłótni może nawet kogośskaleczyć. Do czego powinien dążyć? Do opanowania się i starannegokontrolowania swych czynów a wówczas może uniknie pewnej fatalności,która ściga w życiu jego poczynania.

 

 

Imieniny


17 Stycznia 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Jan,
Rościsław
Do końca roku zostało 349 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->