Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


20 Kwietnia 


"P" 


25 Maja 


MARZENA 


LIDIA 


 
25 Września

Dąży do wysokiego rozwoju umysłowego i uszlachetnienia swych uczuć.Jego zdolności umysłowe zarówno, jak intuicyjne są zrównoważone.Ideałem, do którego dążyć winien jego rozwój wewnętrzny będziedoskonała harmonia i równowaga uczuć i myśli. Usposobienie jego jestszlachetne, przyjazne,

  uprzejme, ale również ambitne. Ludzki, chętny dopomocy, interesuje się wyższymi celami życia i z tego powodu niezbytjest towarzyski. Doskonały z niego obserwator, obdarzony niezwykłąintuicją, którą potrafi bardzo umiejętnie zastosowywać w życiu. Jegowybitne zdolności umysłowe pozwalają mu na studiowanie najbardziejtrudnych nauk i odkrywanie praw rządzących przyrodą. Wierny i prawy,posiada dużo wrodzonego poczucia religijnego; może zostać dobrymkapłanem. Gdy rozwinie się moralnie - staje się natchnionym, pełnymwzniosłych uczuć i myśli. Najczęściej jednakże chowa je dla siebie inie ma ochoty dzielić się swym życiem psychicznym z innymi lub teżwystawiać je na publiczną krytykę. Smak jego jest bardzo subtelny.Nierzadko jest dowcipny. Dzięki swym czynom pożytecznym dla ogółu możeosiągnąć pewną popularność. Wady. Chociaż jest uprzejmy i przyjazny -usposobienie jego nieraz staje się melancholijne, skłonne do przesady -zwłaszcza we wszystkim, co dotyczy religii. Myśli jego często zostająopanowane przez uczucia. Nieraz też wykazuje w życiu zbyt mało siły iaktywności - brak mu impulsu. Czując zaś swą słabość - staje sięzbytnio pasywnym. W sprawach pieniężnych dość jest beztroski - interesybowiem handlowe i finansowe nie wywierają nań wpływu przyciągającego. Wogóle nie można o nim powiedzieć, aby był zbytnio systematycznym lubporządnym - wiele rzeczy bowiem odkłada lub zapomina.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->