Cytat Dnia


Anioł nigdy nie upada. Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie. Człowiek upada i powstaje.
Warto przeczytać


10 Września 


HANNA 


Sławek 


CZESŁAWA 


"G" 


 
28 Września

Stoi on zawsze na czele i pragnie zajmować pierwsze miejsce. Jest onbowiem naturą gorącą, impulsywną. Usposobienie jego jest wojownicze -lubi wojnę i walkę w ogóle; nieraz kolekcjonuje oręż wszelkiegorodzaju. Jego inteligencja jest niezwykła a dążenia bardzo wysokie -lecz sprawia, że

  zamiast argumentów używa nieraz siły. Wykazuje trafnysąd i wyróżnia się swymi zdolnościami porównawczymi. Posiada również iwybitne zdolności artystyczne, zwłaszcza w kierunku architektury,sztuki stosowanej lub muzyki. Kocha żonę. Przejęty jest swym zawodem -działa pośpiesznie i gorliwie. Gdy coś przedsiębierze - z uporem dążydo celu raz wytkniętego i nie zwraca uwagi na wszystko, co mogłoby good tego celu oderwać. Po pewnym czasie porzuca jednak swą rozpoczętąpracę i zabiera się do innej - z tą samą gorliwością i zaciętością.Toteż jego wadą jest, że nie zawsze ma dość cierpliwości i wytrwałości,aby rzecz rozpoczętą doprowadzić do pomyślnego końca. Często też jestnieuważny i niezastanawiający się, działając pod wpły wem pierwszegoimpulsu lub też namiętności. Grozi mu niebezpieczeństwo od ognia iżelaza, jak i ewentualność utracenia wybitnego stanowiska jakie nierazzajmuje. Czego się strzec winien? Jego temeprament zbyt impulsywny możego narazić na niebezpieczeństwo fizyczne. Niechaj więc nie daje wciągaćsię w zwady, wystrzegając się nieostrożnego obchodzenia się z bronią,zarówno palną jak i sieczną. Jest to człowiek gorliwy, pełen nadziei,która jednakże nie zawsze będzie mogła się zrealizować. Jego instynktysą bardzo humanitarne.

 

 

Imieniny


17 Września 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ariadna,
Dezyderiusz,
Drogosław,
Franciszek,
Hildegarda, Justyn,
Justyna, Lambert,
Lamberta, Narcyz,
Teodora
Do końca roku zostało 106 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.