Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


MAGDA 


ZUZANNA 


LUDMIŁA 


IGA 


Szymon 


 
28 Września

Stoi on zawsze na czele i pragnie zajmować pierwsze miejsce. Jest onbowiem naturą gorącą, impulsywną. Usposobienie jego jest wojownicze -lubi wojnę i walkę w ogóle; nieraz kolekcjonuje oręż wszelkiegorodzaju. Jego inteligencja jest niezwykła a dążenia bardzo wysokie -lecz sprawia, że

  zamiast argumentów używa nieraz siły. Wykazuje trafnysąd i wyróżnia się swymi zdolnościami porównawczymi. Posiada również iwybitne zdolności artystyczne, zwłaszcza w kierunku architektury,sztuki stosowanej lub muzyki. Kocha żonę. Przejęty jest swym zawodem -działa pośpiesznie i gorliwie. Gdy coś przedsiębierze - z uporem dążydo celu raz wytkniętego i nie zwraca uwagi na wszystko, co mogłoby good tego celu oderwać. Po pewnym czasie porzuca jednak swą rozpoczętąpracę i zabiera się do innej - z tą samą gorliwością i zaciętością.Toteż jego wadą jest, że nie zawsze ma dość cierpliwości i wytrwałości,aby rzecz rozpoczętą doprowadzić do pomyślnego końca. Często też jestnieuważny i niezastanawiający się, działając pod wpły wem pierwszegoimpulsu lub też namiętności. Grozi mu niebezpieczeństwo od ognia iżelaza, jak i ewentualność utracenia wybitnego stanowiska jakie nierazzajmuje. Czego się strzec winien? Jego temeprament zbyt impulsywny możego narazić na niebezpieczeństwo fizyczne. Niechaj więc nie daje wciągaćsię w zwady, wystrzegając się nieostrożnego obchodzenia się z bronią,zarówno palną jak i sieczną. Jest to człowiek gorliwy, pełen nadziei,która jednakże nie zawsze będzie mogła się zrealizować. Jego instynktysą bardzo humanitarne.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->