Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


Albin 


9 Czerwca 


Włodzimierz 


EWA 


Kolory w snach 


 
28 Września

Stoi on zawsze na czele i pragnie zajmować pierwsze miejsce. Jest onbowiem naturą gorącą, impulsywną. Usposobienie jego jest wojownicze -lubi wojnę i walkę w ogóle; nieraz kolekcjonuje oręż wszelkiegorodzaju. Jego inteligencja jest niezwykła a dążenia bardzo wysokie -lecz sprawia, że

  zamiast argumentów używa nieraz siły. Wykazuje trafnysąd i wyróżnia się swymi zdolnościami porównawczymi. Posiada również iwybitne zdolności artystyczne, zwłaszcza w kierunku architektury,sztuki stosowanej lub muzyki. Kocha żonę. Przejęty jest swym zawodem -działa pośpiesznie i gorliwie. Gdy coś przedsiębierze - z uporem dążydo celu raz wytkniętego i nie zwraca uwagi na wszystko, co mogłoby good tego celu oderwać. Po pewnym czasie porzuca jednak swą rozpoczętąpracę i zabiera się do innej - z tą samą gorliwością i zaciętością.Toteż jego wadą jest, że nie zawsze ma dość cierpliwości i wytrwałości,aby rzecz rozpoczętą doprowadzić do pomyślnego końca. Często też jestnieuważny i niezastanawiający się, działając pod wpły wem pierwszegoimpulsu lub też namiętności. Grozi mu niebezpieczeństwo od ognia iżelaza, jak i ewentualność utracenia wybitnego stanowiska jakie nierazzajmuje. Czego się strzec winien? Jego temeprament zbyt impulsywny możego narazić na niebezpieczeństwo fizyczne. Niechaj więc nie daje wciągaćsię w zwady, wystrzegając się nieostrożnego obchodzenia się z bronią,zarówno palną jak i sieczną. Jest to człowiek gorliwy, pełen nadziei,która jednakże nie zawsze będzie mogła się zrealizować. Jego instynktysą bardzo humanitarne.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->