Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


11 Maja 


20 Grudnia 


Alojzy 


ZOFIA 


16 Maja 


 
3 Października

Podziwia wszędzie piękno w przyrodzie i w życiu - ale tylko wnajzwyklejszym, przeciętnym zakresie, gdyż rzadko tylko dostępny jestprawdziwej wielkości duchowej. Zachwycając się strumykami fontanny -nie może zrozumieć wspaniałości wielkiego wodospadu. Z każdym rozmawiauprzejmie i przyjaźnie

i trudno mu przychodzi odmówić prośbieotoczenia. Wszelkie niepokoje i naruszenia równowagi dotykają go bardzoniemiło i czuje się wówczas bardzo urażony, gdyż pragnąłby widziećdookoła siebie harmonijne otoczenie i żyć w zgodzie ze swą rodziną,przyjaciółmi i znajomymi, co jednakże najczęściej mu się nie udaje.Wady. Łatwo podlega wpływom innych ludzi i wówczas traci głowę. Dajesobą powodować i zgadza się na wszystko, czego od niego wymagają. Tak,nie chcąc narazić się nikomu może popaść w końcu w wielkie kłopoty. Niepotrafi opanować swej zmysłowej natury. Co mu grozi? Grożą muniebezpieczeństwa i ucisk, który będzie dla niego przyczyną cierpień wżyciu. Będzie silnie krytykowany i może zostać nawet odsunięty od swegospołeczeństwa. Choroby, jakie mogą ewentualnie zaatakować jego organizm- zresztą dość zdrowy - to przeważnie jakieś cierpienia nerek, skórylub też bóle głowy. Tak urodzony człowiek może też okazać skłonności doniedoma-gań na tle cukrzycy. Do czego powinien dążyć? Przede wszystkimdo opanowania swych instynktów i namiętności - wykazuje bowiem rozmaitetendencje ujemne w tych kierunkach, co może narazić go na wielkieprzykrości i duże niebezpieczeństwa. Typ nierozwinięty silnie podpadapod wpływy otoczenia, a jego pragnienie przypodobania się każdemuujemnie może się odbić na jego charakterze. Toteż rodzice i opiekunowietakiego dziecka nieraz martwią się, nie mogąc określić dostateczniejasno wytyczonych linii jego kariery życiowej. Wszechstronnieuzdolnione dziecko urodzone w tym dniu zostaje nieraz tylkopowierzchownym człowiekiem, przechodzącym od jednego zajęcia dodrugiego, zawsze gotowym do porzucenia raz rozpoczętej sprawy na rzeczjakiejś innej.

 

 

Imieniny


16 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.