Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


OLIMPIA 


DANUTA 


Aisza 


25 Lipca 


28 Lutego 


 
4 Października

Jest to człowiek bardzo inteligentny, który potrafi połączyćzamiłowanie do przyrody i życia wiejskiego ze znaczną ekspansjąumysłową. Ma zdolności dyplomatyczne, które umiejętnie stosuje w życiu,zręcznie dobierając sobie współpracowników. Umysł to niezwykle pojętnyo wszechstronnych

  zainteresowaniach. Nieco zmienny - wyróżnia sięjednak swym taktem oraz umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacjiżyciowej. W stosunkach z ludźmi okazuje dużo subtelności, a jegoumiłowanie sprawiedliwości zaznacza się w życiu dość wyraźnie. Bardzowrażliwy - pragnie wywiera dodatnie wrażenie na innych i podobać sięogólnie. Jest to człowiek równego charakteru, starający się zewszystkimi ludźmi wychodzić jak najlepiej, w stosunkach dość przyjemny.Ambitny, szlachetny, harmonijny - posiada wielką intuicję i odznaczasię swymi zdolnościami porównawczymi: potrafi jednocześnie ujmować dwiekontrastowe strony każdej sprawy lub zagadnienia. Jest niezwyklespostrzegawczy - zazwyczaj nic nie ujdzie jego oka, co dzieje się wjego otoczeniu. Posiada zdolności literackie, chociaż rzadko tylko dążydo osiągnięcia ich najwyższego rozwoju. Pod tym względem kobiety górująnad mężczyznami i potrafią pisać do swych przyjaciół i krewnych listyniezwykle zajmujące. Dzięki bystrej obserwacji - potrafią one nawetnajdrobniejsze szczególiki uczynić interesującymi i nadać im specjalneznaczenie. Zawsze dobrze usposobiony, Uprzejmy, zrównoważony człowiek wdniu tym urodzony przeważnie okazuje zdolności do wzniesienia się wżyciu ponad walki partyjne stronnictw i do zajęcia stanowiskabezstronnego. Urodziny te przynoszą nieraz pewną tendencję dodysharmonii z ojcem, który nie ma w tym wypadku dobrego wpływu. Bywatak, że innym osobom wydaje się nieco kapryśnym, jakby człowiekiempodwójnym - jest to jednak tylko złudzenie.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->