Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.


 
5 Października

Nie lubi się prędko decydować i najczęściej, gdy zachodzi potrzebanagłej decyzji, odkłada i zwleka. Na dnie charakteru tego człowiekadrzemie wola potężna, która, gdy raz zostanie rozbudzona - i potemrozwinie się w pełni - może uczynić go zdolnym do dokonania czegośnaprawdę wybitnego.

  Doskonale orientuje się w charakterach ludzkich;potrafi zrozumieć naturę każdego człowieka i odczuć jego właściwości.Wykazuje duże zdolności w kierunku współdziałania z innymi. Gdyprzedsiębierze coś na własną rękę - potrzebuje współczucia i sympatiiotoczenia, inaczej zniechęca się łatwo do swej pracy. Jest na ogółlubiany i popularny. Uczuciowy, nieraz usposobiony nieco romantycznie,lubi towarzystwo i łatwo zaprzyjaźnia się, zwłaszcza z osobami płciodmiennej. Szlachetny, zamknięty w sobie, a mimo to pełen sympatii dlainnych, jest rozsądny i logiczny - a okazuje również dużą wrażliwość,subtelność oraz intuicję. Lubi zagłębiać się w przeszłości. Dąży dowygód życiowych. Zawód. Człowiek urodzony dzisiaj nierzadko wykazujezdolności naukowe lub artystyczne: poetyckie, muzyczne, albo teżmalarskie i w jednym z tych kierunków może osiągnąć doskonałerezultaty. Może być również dobrym krytykiem - a dzięki swymzdolnościom strategicznym i taktycznym może zrobić karierę w służbiewojskowej. Zazwyczaj wcześnie zawiera związki małżeńskie. Miłość iprzyjaźń w życiu jego odgrywają rolę wybitną i osoby tak urodzone nawetw wieku późniejszym nie tracą swego uroku. Toteż człowiek dziś urodzonypotrafi być dobrym mężem lub żoną, czułym, łagodnym, nie utrudniającymniepotrzebnie życia swemu partnerowi. Jedyne niebezpieczeństwo, jakiemu grozi w tym kierunku, to małżeństwo zbyt wczesne, łatwo się bowiemzakochuje i to najczęściej z wzajemnością. Trzeba dodać, że urodzinydzisiejsze pod tym względem lepsze są dla mężczyzn aniżeli dla kobiet.Tym ostatnim mogą bowiem przynieść rozczarowania w miłości lubdysharmonię w małżeństwie. Wady. Nieraz jest niepewny i nie zachowujekoniecznej ostrożności życiowej. Niedostatecznie przewidujący - nietroszczy się o przyszłość, pocieszając się przeszłością.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->