Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


FELICJA 


Witold 


24 Sierpnia 


IZA 


17 Marca 


 
5 Października

Nie lubi się prędko decydować i najczęściej, gdy zachodzi potrzebanagłej decyzji, odkłada i zwleka. Na dnie charakteru tego człowiekadrzemie wola potężna, która, gdy raz zostanie rozbudzona - i potemrozwinie się w pełni - może uczynić go zdolnym do dokonania czegośnaprawdę wybitnego.

  Doskonale orientuje się w charakterach ludzkich;potrafi zrozumieć naturę każdego człowieka i odczuć jego właściwości.Wykazuje duże zdolności w kierunku współdziałania z innymi. Gdyprzedsiębierze coś na własną rękę - potrzebuje współczucia i sympatiiotoczenia, inaczej zniechęca się łatwo do swej pracy. Jest na ogółlubiany i popularny. Uczuciowy, nieraz usposobiony nieco romantycznie,lubi towarzystwo i łatwo zaprzyjaźnia się, zwłaszcza z osobami płciodmiennej. Szlachetny, zamknięty w sobie, a mimo to pełen sympatii dlainnych, jest rozsądny i logiczny - a okazuje również dużą wrażliwość,subtelność oraz intuicję. Lubi zagłębiać się w przeszłości. Dąży dowygód życiowych. Zawód. Człowiek urodzony dzisiaj nierzadko wykazujezdolności naukowe lub artystyczne: poetyckie, muzyczne, albo teżmalarskie i w jednym z tych kierunków może osiągnąć doskonałerezultaty. Może być również dobrym krytykiem - a dzięki swymzdolnościom strategicznym i taktycznym może zrobić karierę w służbiewojskowej. Zazwyczaj wcześnie zawiera związki małżeńskie. Miłość iprzyjaźń w życiu jego odgrywają rolę wybitną i osoby tak urodzone nawetw wieku późniejszym nie tracą swego uroku. Toteż człowiek dziś urodzonypotrafi być dobrym mężem lub żoną, czułym, łagodnym, nie utrudniającymniepotrzebnie życia swemu partnerowi. Jedyne niebezpieczeństwo, jakiemu grozi w tym kierunku, to małżeństwo zbyt wczesne, łatwo się bowiemzakochuje i to najczęściej z wzajemnością. Trzeba dodać, że urodzinydzisiejsze pod tym względem lepsze są dla mężczyzn aniżeli dla kobiet.Tym ostatnim mogą bowiem przynieść rozczarowania w miłości lubdysharmonię w małżeństwie. Wady. Nieraz jest niepewny i nie zachowujekoniecznej ostrożności życiowej. Niedostatecznie przewidujący - nietroszczy się o przyszłość, pocieszając się przeszłością.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->