Cytat Dnia


Ważnie, żebyśmy nie oduczyli się zadawać pytań.
Warto przeczytać


25 Lutego 


NATASZA 


WIOLETTA 


"C" 


Marek 


 
7 Października

Zręcznie naśladuje innych. W gruncie rzeczy jest to człowiek uprzejmy,trafnie obserwujący wszystko w swym otoczeniu i zawsze pragnący sięnauczyć czegoś nowego ze swych przeżyć. Niezwykle ostro odczuwawszystko co dzieje się dookoła. Dużo też uczy się w życiu dzięki swymzdolnościom

  porównawczym. Wrażliwy, przejmujący się, łatwo sięentuzjazmuje. Piękno w każdej postaci wywiera nań duże wrażenie, a jegosąd jest zawsze ostry i subtelny- Lubi porządek i harmonię, awewnętrznie ożywia go poczucie sprawiedliwości, równowagi,bezpartyjności. Potrafi zręcznie zużytkować zdolności innych ludzi iich pracę. Usposobiony dość kokieteryjnie - nierzadko wykazuje talentsceniczny i odznacza się wrodzonymi zdolnościami naśladowczymi. Dośćdumny, wesoły, subtelny - potrafi imitować innych ludzi i to takdobrze, że nawet samego siebie może w błąd wprowadzić pod względemswych uczuć dla innych. Podrażniony - prędko się uspokaja. Nie zawszejest wolny od pewnej melancholii, która zaznacza się od czasu do czasuw jego życiu. Jest to zwolennik niepodległości i samodzielności.Chociaż w rzeczach drobniejszych chętnie ustępuje na żądanie swegootoczenia -swych zasad i celów życiowych wiernie strzeże. W życiureligijnym taki człowiek dąży do harmonii i jedności, a kłótnieteologów i wzajemne szykany jakie stosują do siebie wyznawcy rozmaitychreligii - napełniają go niesmakiem. Gdy nie może odnaleźć ideału pięknai harmonii w religii - zwraca się cały w kierunku bezpośredniego pięknażycia, pozostawiając na boku rytuały i ceremonie. Żyje czasemteraźniejszym - i tym, co życie mu przynosi, nie oglądając się naprzeszłość. Rzadko tylko zajmuje się analizą własnej duszy lubudręczającymi dociekaniami. Nie przerażają go też ewentualne niepowo-dzenia, na jakie mógłby zostać narażony w przyszłości. Wady. Zbyt łatwodaje się opanować zewnętrzynm warunkom życia i wpływom postronnym, atakże zbyt szybko poddaje się uczuciom. Niechaj strzeże się mediumizmuwe wszelkiej formie, unikając seansów spirytystycznych i hipnotycznych.

 

 

Imieniny


17 Stycznia 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Jan,
Rościsław
Do końca roku zostało 349 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->