Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
9 Października

Usposobiony jest przedsiębiorczo, a jednocześnie dość opozycyjnie, anawet buntowniczo, gdyż nie znosi ograniczeń. Energiczny, aktywny-posiada w sobie dużo potęgi ukrytej. Odważny, a jednocześnie ostrożny- lubi przygody i dalekie podróże, przy czym okazuje skłonności doodwiedzania krajów

  południowych. Jego inteligencja jest niezwykła,umysł zaś czujny, ostry, oryginalny i bardzo aktywny, którego bacznościnic nie ujdzie - zapewnia mu powodzenie życiowe, a nieraz może nawetprzynieść wyróżnienia lub odznaczenia. Dzięki swym doskonałymzdolnościom umysłowym - uczy się szybko i dobrze. Chętnie wytwarzasobie własne zdanie o każdej rzeczy, ale prędko je zmienić potrafi.Jednakże w swych zasadniczych celach życiowych, a również i w ideałach,do których dąży - okazuje dużo stałości. Umie używać życia iwykorzystywać jego rozkosze. W jego życiu wpływ matki wyraża się dośćsilnie. Zawód. Dzięki swym zdolnościom może z powodzeniem zajmować sięsztuką, bądź nauką i zawsze potrafi osiągnąć w tych dziedzinachrezultaty dodatnie. Trzeba dodać, że charakter mężczyzny dziśurodzonego jest inny, aniżeli kobiety. Wartość mężczyzny polega nazdolności koncentrowania się na wykonywanej pracy, zręcznościzastosowań praktycznych i zdolności do wysiłków wytrwałych. Działa onjednakże okresami - po periodzie intensywnej działalności następujeokres bierności, podczas którego nie przajawia w życiu i nie stosujepraktycznie żadnej ze swych zdolności, chociażby życie go nawet do tegozmuszało. Czuje się najzupełniej zadowolony siedząc w miękkim fotelu ipaląc papierosa. Gdy jednak odpocznie, tak długo, jak mu było potrzeba- za- biera się natychmiast do roboty i przejawia taką samąnieposkromioną energię, jak poprzednio. Wady. Jest zbyt wrażliwy,nieraz nawet mediumiczny. Łatwo traci głowę i wówczas podlega wpływominnych ludzi. Nie zawsze lubi porządek - nieraz odkłada różne sprawy izapomina o nich. Czego się strzec winien? Niechaj unika wojskowości,jako zawodu. Chociaż może w tym kierunku okazywać wielkie zamiłowanie -nie będzie mu się wiodło w wojsku i nie osiągnie w nim zaszczytów - conajwyżej może się narazić na fizyczne niebezpieczeństwo.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->