Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.


 
10 Października

Pełen radości życia, beztroski, lubi wszystko co piękne, a zwłaszczajest wielkim zwolennikiem muzyki. Nierzadko zdolności artystyczne łącząsię w jego duszy z dużym poczuciem romantyzmu. Zwłaszcza darzy swąsympatią teatr i wszelkie przedstawienia; jest również wielkimzwolennikiem filmu.

Jest dowcipny i potrafi zręcznie wyśmiewać się zinnych; posiada też zdolności krytyczne i może zostać krytykiemartystycznym. Powodzenie czeka go nie tylko w zakresie sztuki, alerównież może osiągnąć dobre rezultaty w handlu lub przemyśle. Zwłaszczamoże mu się powieść wytwarzanie takich produktów, które mają związek zzabawami, rozrywkami, zmysłowością lub próżnością ludzką. W ogólewszystko co służy do rozrywki lub zabawy innych może mu przynieśćpowodzenie. Usposobiony pokojowo - okazuje duże zdolnościdyplomatyczne. Skłonny jest do miłości platonicznej. Z wielką energiąrealizuje swe szerokie plany życiowe. Koleje jego życia zazwyczaj sązmienne. Kobietę urodzoną w tym dniu ożywia pragnienie miłości i życiarodzinnego. Być żoną i matką jest dla niej najwznioślejszym powołaniemi najlepszym zawodem. Gdy ma coś drogiego swemu sercu co ukochała nadżycie i co pochłania jej wszystkie zdolności i absorbuje jej uwagę-wówczas nic ją już na świecie nie interesuje i nie obchodzi. Toteżzazwyczaj wychowanie dzieci absorbuje ją w stopniu bardzo silnym. Wady.Jak wspominaliśmy - człowiek w dniu tym urodzony, wyróż- nia się swymizdolnościami krytycznymi, ale trzeba też dodać, że w krytyce swejzbytnio się rozpędza i nierzadko krytykuje tylko dlatego, aby sięprzeciwstawić innym, tj. "szuka dziur w całym". Nawet i wtedy gdy samnic nie potrafi poprawić i zmienić na lepsze - gani istniejące porządkii prawa. Czego się strzec winien? Dzięki temu, że zbytnio już jestbeztroski w swych poczynaniach życiowych, a również i niedbały wsprawach pieniężnych - może zostać narażony na dotkliwe straty.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->