Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.


 
11 Paździenika

Za swą uczynność i prawość uczuć jest lubianym powszechnie. Jest toczłowiek spokojny, zadowolony z siebie. Dużo ma w sobie spokojnejopanowanej siły i wytrwałości. Przyjazny, uprzedzający - zawsze gotówjest do okazywania pomocy i to zarówno swym przyjaciołom jak i dalszymznajomym. Szybko się

  orientuje w charakterach ludzkich - ale trzebadodać, że nieraz też zbytnio polega na sobie pod tym względem, co możegc wreszcie narazić na obmowę. Odznacza się swym poczuciem piękna iprzywiązaniem do ogniska domowego. Nierzadko posiada jakieś specjalneuzdolnienia w kierunku artystycz nym - a jeżeli nie zostanie malarzemkolorystą - to wówczas staje si^ malarzem słów; jego styl jest wtedyniezwykle barwny, wyrazisty i obrazowy. Małżeństwo, które zawiera dośćwcześnie często poprzedza dłuższ* przyjaźń. W życiu rodzinnym wykazujedużo stałości i wytrwałości w spełnianiu swych obowiązków. Jegoprzeżycia miłosne - zresztą dość liczne - są na ogół spokojne i niesprowadzają silniejszych wstrząśnień. Ojciec nieraz odumiera gowcześnie. Dzieci przeważnie ma niewiele Może być narażonym nanieporozumienia z krewnymi. Otoczony przyjaciółmi i bliskimi używadoczesnego szczęścia. Zadowolony z życia - najczęściej staje się wkońcu właścicielem jakiejś nieruchomości. Co mu grozi? Czekają goprzykrości przez podwładnych. Wady. Nieraz zwleka, odkłada i waha się wsposób jak najbardziej uprzykrzony wówczas, gdy sytuacja wymagadziałania energicznego i prostolinijnego. Chociaż posiada zarówno taktjak i zdolności dyplomatyczne - ale wówczas wydają się one byćniepewnością i tchórzostwem moralnym. Nieraz też jest zbytpowierzchownym, prześlizguje się po powierzchni zjawisk życiowych -unikając głębi.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 2 gościFazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->