Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.
Warto przeczytać


"Z, Ż, Ź" 


20 Czerwca 


JANINA 


13 Marca 


F 


 
13 Października

Jest to człowiek wybitny, o zamiłowaniach społecznych - dążący dodziałalności publicznej. Potrafi się poświęcić dla ideału i ponieśćofiary, gdy tego zajdzie potrzeba. Do wszystkiego co ma związek zreligią odnosi się życzliwie - może też liczyć na powodzenie w karierzeduchownej. Zazwyczaj w życiu

  człowieka dzisiaj urodzonego ma miejscenieoczekiwany przewrót szczęśliwy. Nieraz się zdarza, że w najcięższychprzejściach życiowych otrzymuje nieoczekiwanie pomoc Opatrzności.Trzeba jednak stwierdzić, że na ogół życie człowieka urodzonego dzisiajupływa dość spokojnie i wolne jest od większych wstrząśnień. Mawiernych przyjaciół, którzy podtrzymują go w życiu i okazują mu pomoc;są to nieraz osoby stojące wyżej towarzysko. W ogóle ludzie, którzywyróżniają się swą wiedzą lub zajmują wyższe stanowiska życiowe -chętnie udzielają mu swego poparcia. Wymowny - jest obdarzony dużązdolnością przekonywania innych o słuszności swego zdania. Jegoprzemówienia publiczne są obmyślane starannie i mają piękną izaokrągloną formę, przy czym dąży zazwyczaj do unikania niepotrzebnychekscentryczności lub też zbytniej oryginalności. Spotyka go za toogólne uznanie i awanse życiowe. Jest to bowiem człowiek pewny i prawy,na którym można polegać. Grożą mu nieporozumienia z krewnymi. Intrygiwrogów nie będą jednakże mogły zaszkodzić mu na stałe. Nie odbywazazwyczaj dłuższych podróży. W młodości nieraz nie obfituje w środkimaterialne, za to później przeważnie cieszy się dobrobytem, do któregodochodzi dzięki własnej pracy i pilności. W końcu udaje mu się zwrócićna siebie uwagę społeczeństwa i zostać wyróżnionym pośród innych. Pracajego zostanie w końcu oceniona wedle wartości. Wady. Lubi rozrywki iprzyjemności, a w tym kierunku jest zbytnio dla siebie tolerancyjny.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->