Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.
Warto przeczytać


MARZENA 


4 Czerwca 


Stefan 


17 Lipca 


5 Grudnia 


 
14 Października

Jest to charakter pozytywny. Człowiek ten pragnie rozwinąć w sobiesilną wolę i stale dąży w tym kierunku. Niełatwo pozwoli komuś wpływaćna siebie. W obronie swych praw życiowych jest czujny i aktywny.Otwarty, szczery niepodległy wynalazczy - wykazuje zdolności dojęzyków. Odbywa liczne

  podróże - niezbyt jednak dalekie. Czeka go wżyciu dużo wysiłków i pracy Wady. Nie zawsze jest dostatecznie uważny ipunktualny. Lubi odkładać na później najważniejsze sprawy. Co mu grozi?Wybranie nieodpowiedniej drogi w życiu, a także rozstanie się zprzyjaciółmi. Grozi mu również zależność od innych i utrata rezutatówwłasnej pracy i wysiłków życiowych. Niepraktyczny - wysuwa się w życiuna stanowiska do jakich nie ma kwalifikacji - dzięki czemu nie możezrobić większej kariery. Jego projekty, jakie sobie układa naprzyszłość - zapewne się nie zrealizują. Zdrowie zazwyczaj dość dobre,gdyż jego organizm jest mocny. O ile zasłabnie - należy wówczas zwrócićspecjalną uwagę na choroby nerek i pęcherza oraz na pierwsze oznakicukrzycy, skoro by tylko zaczęły się ukazywać. Bowiem organizmczłowieka urodzonego w tym dniu może wykazywać takie właśnie chorobowepredyspozycje. Kobieta urodzona dnia tego - posiada naturę miłości,jest kochającą i kochaną, staje się ośrodkiem zadowolenia i szczęścia.Poświęca się w życiu nieustannie na rzecz istot kochanych - apoświęcenie to jest tego rodzaju, że nikomu nie rzuca się w oczy i nikttego nie zauważa. Ona jednak spełnia swe obowiązki rodzinne wesoło, beznarzekań, okazując takt i dyplomację, unikając podrażnień lubniecierpliwości. W prowadzeniu swych rachunków domowych nie jest zbytakuratna, a do robótek ręcznych nie okazuje wielkiego zamiłowania.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->