Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


10 Stycznia 


27 Czerwca 


9 Marca 


"K" 


26 Lipca 


 
15 Października

Jest to poważny, zastanawiający się nad życiem człowiek, wierny idobry, a sąd jego jest trafny i sprawiedliwy Jego zdolności umysłowe sąwysokiego gatunku i to zarówno w kierunku wiedzy ścisłej, filozofii,jak i sztuki. Nieraz żyje wspomnieniami przeszłości, lubi zagłębiać sięw historię czasów

  minionych lub wybiegać marzeniami w przyszłość,pragnąc zapomnieć o teraźniejszości. Przywiązany jest nieraz do ojca.Kobieta urodzona w tym dniu - ma wprawdzie dużo kobiecości, aleobdarzona jest również dostateczną siłą charakteru i zdolnościami doskoncentrowania się na swej pracy, aby spełniać pracę mężczyzny. Wadąjej jest jednak, że w prowadzeniu gospodarstwa domowego nie zawsze jestporządna i wiele zapomina. Mężczyzna tak urodzony - jest bardzowszechstronny, a zakres jego zainteresowań jest bardzo szeroki. Z tegopowodu nieraz ma nawet trudności w wyborze zawodu. Nierzadko zdarzasię, że w życiu późniejszym zmienia swój zawód, przekonawszy się, żeobrał mylną drogę, nie odpowiadającą jego potrzebom wewnętrznym.Przeważnie dąży do osiągnięcia doskonałości w jakimś specjalnymkierunku, pracując cierpliwie i nieraz z dużym wysiłkiem i specjalnietroszcząc się o najdrobniejsze szczegóły. Co mu grozi? Że będzienarażony na straty finansowe, czy to przez zbytnią pewność siebie, czyteż przez brak ostrożności i czujności. Dziecko tak urodzone niełatwojest zrozumieć. Jest ono bowiem bardzo wrażliwe i łatwo podlega różnymwpływom. Nieraz też mówi lub czyni takie rzeczy, które niepokojąrodziców lub wychowawców - a za które, w istocie - nie jest ono wcaleodpowiedzialne. Wychowanie takiego dziecka powinno być zdecydowane ipozytywne - o jasno określonym kierunku. Należy je zaznajamiać wcześniez działaniami sił i praw przyrody, przyzwyczajać do spokoju isamoopano-wania. Niespodziewane wybuchy należy uspokajać łagodnąperswazją. Dziecko takie szybko się rozwija, uczy się stopniowoodkrywać prawdę w każdej rzeczy i chętnie czyni wysiłki w kierunkupoprawy i udoskonalenia.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->