Cytat Dnia


Każdy z nas jest krwawą księgą.Gdziekolwiek się nas otworzy jesteśmy czerwoni.


 
18 Października

Uprzejmy, sympatyczny, zrównoważony, o równym usposobieniu, lubiwszystko co piękne i harmonijne, a życie prowadzi dość regularne. Jestto umysł uzdolniony, głowa otwarta - chociaż zbytnio wierzy w siebie ijest dostępny pochlebstwu. Nie jest bowiem wolnym od próżności, aczasami nawet wpady w

  zarozumiałość. Po większych wstrząśnieniachżyciowych odzyskuje szybko równowagę i z nową energią zabiera się potemdo pracy. Zawsze jest pełen entuzjazmu i nadziei i żadne katastrofy niemogą go pozbawić ufności wewnętrznej. Odznacza się wielką wrażliwością,a gdy rozwinie się duchowo -wówczas pracuje dla dobra ogółu i jegodziałalność przynosi wtedy korzyść społeczeństwu, pośród którego żyje.Może być doskonałym literatem, poetą, muzykiem - subtelnym,bezinteresownym, uduchowionym. Nie jest pozbawiony osobistego wdzięku iwywiera wpływ przyciągający na innych. Powodzenie zazwyczaj sprzyjajego poczynaniom, a nierzadko w życiu zajmuje dobre stanowisko. Nierazusposobiony jest figlarnie i kokieteryjnie. Dzieci ma zazwyczajniewiele - ale bardzo jest nimi przejęty. Jest to najczęściej dobrzezbudowany, przystojny człowiek. Czy mężczyzna, czy kobieta - ludziedzisiaj urodzeni zazwyczaj osiągają łatwo popularność i szybko posuwająsię naprzód w życiu, dzięki swym stosunkom. Dzięki swemu uprzejmemuzachowaniu się, taktowi, uprzedzającej grzeczności i słusznej oceniewartości każdego człowieka - najczęściej mało mają wrogów. Kto urodziłsię dzisiaj - może zostać dobrym prawnikiem lub adwokatem. Niechajjednak nie stara się wysunąć na szerszą widownię przez błyskotliweprzemowy lub też dzięki sensacyjnej sprawie sądowej. Zazwyczaj bowiemmusi trochę wody upłynąć, zanim mu się uśmiechnie fortuna. Gdy jednakraz to już nastąpi - wówczas szybko posuwa się po szczeblach kariery, amoże nawet zająć ż czasem stanowisko wyniesione. Wady. Wola jegozostaje łatwo opanowana przez uczucie a projekty, jakie układa, sąnieraz mało realne. Jak już wspomnieliśmy - na ogół powodzenie sprzyjajego poczynaniom, a w życiu nie zabraknie mu okazji do osiągnięciaszczęścia.

 

 

Imieniny


3 Marca 2021
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteriusz, Hieronim,
Kunegunda, Lucjola,
Maryna,
Wierzchosława
Do końca roku zostało 304 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->