Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.
Warto przeczytać


29 Grudnia 


31 Lipca 


GABRIELA 


MONIKA 


"H" 


 
22 Października

Wywiera wpływ fascynujący na innych, jest niezwykle przebiegły i bystry- lecz nie jest wolnym również od różnych słabości i wad charakteru.Potrafi całkowicie poświęcić się dla jakiejś sprawy i jest entuzjastąspołecznym, przejmującym się swymi ideami i projektami. Nierzadkowykazuje przy tym

  jakieś dążenia reformatorskie i z wielką gorliwościąpracuje dla dobra społeczeństwa. Literaura wywiera nań wpływprzyciągający. Chociaż jego wyobraźnia jest bardzo rozwiniętą - potrafibyć dobrym analitykiem. Jest również zwolennikiem przyrody. Pełengodności, doskonale orientuje się w charakterach ludzkich, a jegosympatie i antypatie zazwyczaj wyrażają się w życiu bardzo silnie.Chociaż jest zazwyczaj bardzo uprzejmy i przyjazny - ale potrafi takżew razie potrzeby zaciekle bronić swych praw. Jest to zwolennik użycia,zbytku i w tych kierunkach może łatwo przebrać miarę. Okazuje jednakżew stosunkach z innymi ludźmi również i wspaniałomyślność orazszczodrość. Większe powodzenie może osiągnąć jako kierownik lubzarządzający, aniżeli przez pracę ręczną lub osobiste wysiłki. Wymagaposłuszeństwa od swych podwładnych - ale sam również potrafi poddawaćsię rozkazom swych przełożonych. Powinien dążyć do tego, aby na życiepatrzeć nie tylko wyłącznie z własnego punktu widzenia, ale równieżumieć ocenić zasady i poglądy innych. Gdy przezwycięży swe niższeinstynkty - staje się wówczas kochającym ojcem i wiernym towarzyszem.Wady. Jest przewrażliwiony, niecierpliwy - i dzięki temu niepotrzebnierozprasza swą siłę życiową. Często też żyje bez planu, ulegając zbytniowpływom postronnym, fatalizmowi lub inercji. Usposobienie jego okazujeczasem pewne tendencje melancholijne. Pragnąłby prowadzić życiespokojne, poświęcone pracy umysłowej. Co mu grozi? Zdrada ze stronyosób bliskich. Jego zdolności nie zawsze znajdą w życiu odpowiedniezastosowanie.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->