Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
24 Października

Jest to mocna indywidualność, a przy tym człowiek zmysłowy, uczuciowy,namiętny - dzięki czemu może podpaść pod wpływ innych ludzi. Waleczny ichytry jednocześnie - nie cofa się przed walką. Toteż nieraz zaplątujesię w życiu w różne nieporozumienia i spory, i stara się wówczastorować sobie drogę raczej

  przy użyciu siły, aniżeli drogą wysiłkówumysłowych. Nierzadko swym własnym zachowaniem się przysparza sobiewrogów. Czasami waha się i namyśla - ale gdy przyjdzie chwila czynułączy doskonale swój bystry i wojowniczy umysł z silną wolą - izazwyczaj osiąga powodzenie. Gdy sobie raz nakreśli jakiś cel w życiu -dąży do niego z wytrwałością i zdecydowaniem, a jego pewność siebiepozwala mu na przezwyciężenie trudniejszych sytuacji życiowych. Okazujedużo dumy i wiary w swe zdolności. Nadaje się do zajmowania stanowiskwybitnych, a może również osiągnąć powodzenie w wojskowości. Potrafiukładać doskonałe projekty i zręcznie wcielać je w życie. Wady. Niechajstara się przezwyciężyć swe skłonności do gniewu, zazdrości, wybryków inauczy się uwzględniać również zdanie innych ludzi. W małżeństwieczekają go niepokoje. Kobieta urodzona dzisiaj - zna się na kuchni idobrze prowadzi gospodarstwo domowe. Charakter jej nie jestkonwencjonalny - gdyż jest oryginalna, samodzielna i czasami okazujeskłonność do szyderstwa. Mimo to jest na ogół lubiana. Urodzinydzisiejsze dają zazwyczaj mocną budowę ciała i silny organizm,obdarzony dużą wytrzymałością. A mimo to organizm ten jest niezwyklewrażliwy i łatwo może podlegać infekcji. W kierunku tym należy zachowaćostrożność.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->