Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.
Warto przeczytać


W 


11 Grudnia 


G 


6 Marca 


Wincenty 


 
25 Października

Jego serce wypełnia poczucie własnej potęgi i wielkości, a poglądy sąwyniosłe, ale nieraz również i wzniosłe, ogarniające bardzo szerokiehoryzonty. Umysł jego jest przenikliwy i wykazuje zainteresowaniewszystkim, co niezwykłe i oryginalne. Zamknięty w sobie, pracowity,zadowolony z

  siebie - wykazuje dużą ambicję, układa wielkie plany inadaje się do tego, aby zostać przywódcą innych ludzi. Nieco skłonny domelancholii - odznacza się swą nieustępliwą mocną wolą, zimną krwią,jest doskonałym obserwatorem i może okazywać zamiłowanie do chirurgiilub chemii. Ponieważ organizm jego posiada zazwyczaj dużo siłżyciowych, może wywierać wpływ dodatni na osoby słabe lub cierpiące.Dobry z niego mówca, chociaż głos nieraz posiada słaby. Chętniepodróżuje. Chciałby błyszczeć w świecie i być wyróżnianym: chętnie dajesię uwielbiać i jest bardzo wrażliwym na pochlebstwa, ale nie pozwalasię opanować. Przyjaciół swych potrafi zręcznie wykorzystać, a jednaknigdy mu ich nie zabraknie. Surowy z niego krytyk. Łatwo dostrzegawszelkie usterki, a sąd jego przeważnie bywa ujemny. Potrafi byćpomocnym i przyjaznym, gdy zajdzie potrzeba, ale podrażniony - stajesię niemiłosierny i okrutny. Nieraz też okazuje się zazdrosny inieszczery. Jego cele życiowe są stałe i pewne, a umysł mocnyniezwykle. Zacięty, wytrwały - raz osiągnąwszy stanowisko przodujące -pragnie je utrzymać za wszelką cenę. Co mu grozi? Patrzy on wprzyszłość z wielką pewnością siebie, ale jego nadzieje mogą zostaćzawiedzone. Jako wroga należy go się obawiać. Chociaż bowiem wydajesię, że wybaczył krzywdę doznaną - nieczego nie zapomina, a przy okazjimści się dotkliwie.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->