Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
27 Października

Usposobiony liberalnie - wyróżnia się swym umysłem przenikliwym igłębokim, wykazując również dużo dobrego smaku. W towarzystwie jestwesoły i przyjemny, ale jego charakter jest władczy i nieustępliwy.Sztuki piękne wywierają nań wpływ przyciągający i nierzadko poświęca imcałe swe życie.

  Jego wewnętrzna harmonia i subtelność odbija się nadziałalności życiowej. Dąży on do tego, aby uniknąć wstrząśnień ikatastrof - a okazu-ie przv tvm również bystrość ichytrość.  Kobieta urodzona dzisiaj ma w swymcharakterze dużo męskości i nieraz żałuje w swej młodości, że nieurodziła się mężczyzną. Gdy rozwinie się wewnętrznie - znajdujeszczęście w macierzyństwie i w opiekowaniu się rodziną. Dąży do władzyi pragnie panować, a tego dążenia nic nie może zahamować. Nie daje sięteż usunąć na plan drugi w kierowaniu domowymi sprawami. Ma ona tyleenergii, że śmiało może kierować większymi przedsiębiorstwami. Posiadaniezwykłą zdolność koncentrowania się na pracy, jaką wykonuje, dziękiczemu dobrze rządzi domem. Dziecko dziś urodzone jest władcze, pragnieaby je nieustannie bawiono i ciągle zwracano nań uwagę. Od najmłodszychlat należy je przyuczać, aby opanowało swój gniew, zazdrość ipodejrzliwość. O ile wychowawcy i rodzice nie przyzwyczają go do tegoprzed dziesiątym rokiem życia - mogą mieć z nim trudności, gdy osiągniewiek późniejszy.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->