Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


Radosław 


Tadeusz 


24 Maja 


20 Stycznia 


ALDONA 


 
29 Października

Nawet w drobnych szczegółach jest ostrożny i uważny. Przejmuje siębowiem własną pracą i dąży wytrwale do osiągnięcia jak najlepszychrezultatów. Ukochał niepodległość. Utalentowany, wrażliwy, skłonny dopobłażania sobie - nie pozwala jednakże łatwo oddziaływać innym nasiebie, trudno

  zrozumieć i nie łatwo dać sobie z nim radę. Nie jestwprawdzie bardzo wymagającym w rzeczach drugorzędnych - ale gdy razjego podejrzliwość i zazdrość zostały obudzone -może posunąć się bardzodaleko. Organizm posiada mocny, obdarzony zadziwiającą wytrzymałością.Toteż dzięki temu poczuciu siły fizycznej - przekracza nieraz normyhigieny czy to dzięki przepracowaniu, czy też wskutek ekscesów. W pracyswej może okazywać taką zaciekłość i wytrwałość, że żaden inny człowieknie mógłby tego napięcia wytrzymać. Dumnym jest wówczas wielce z tego,że zadania swe doprowadził do końca, nie zwracając uwagi na pokarm ispoczynek - gdy wszyscy inni już dawno ulegli wyczerpaniu. Gdy jednakraz wpadnie w bezsenność - trudno mu z powrotem wrócić do normy.Niezależny, stały, wierzący w siebie - sam sobie daje radę i nie szukaprzyjaciół. Jest bardzo jasny i logiczny w życiu praktycznym. Odczuwaprzyciąganie do sfery interesów, do spraw publicznych, państwowych iwychowawczych. Nie okazuje ochoty do słuchania rad innych ludzi lub dopoddawania się ich kierownictwu. Świetne zdolności krytyczne ianalityczne łączą się w tym wypadku z mocną wolą i poczuciem własnejgodności.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->