Cytat Dnia


świat łamie każdego, ale potem wielu jest silniejszych w miejscu złamania.
Warto przeczytać


24 Sierpnia 


Juliusz 


22 Października 


MAGDALENA 


19 Maja 


 
29 Października

Nawet w drobnych szczegółach jest ostrożny i uważny. Przejmuje siębowiem własną pracą i dąży wytrwale do osiągnięcia jak najlepszychrezultatów. Ukochał niepodległość. Utalentowany, wrażliwy, skłonny dopobłażania sobie - nie pozwala jednakże łatwo oddziaływać innym nasiebie, trudno

  zrozumieć i nie łatwo dać sobie z nim radę. Nie jestwprawdzie bardzo wymagającym w rzeczach drugorzędnych - ale gdy razjego podejrzliwość i zazdrość zostały obudzone -może posunąć się bardzodaleko. Organizm posiada mocny, obdarzony zadziwiającą wytrzymałością.Toteż dzięki temu poczuciu siły fizycznej - przekracza nieraz normyhigieny czy to dzięki przepracowaniu, czy też wskutek ekscesów. W pracyswej może okazywać taką zaciekłość i wytrwałość, że żaden inny człowieknie mógłby tego napięcia wytrzymać. Dumnym jest wówczas wielce z tego,że zadania swe doprowadził do końca, nie zwracając uwagi na pokarm ispoczynek - gdy wszyscy inni już dawno ulegli wyczerpaniu. Gdy jednakraz wpadnie w bezsenność - trudno mu z powrotem wrócić do normy.Niezależny, stały, wierzący w siebie - sam sobie daje radę i nie szukaprzyjaciół. Jest bardzo jasny i logiczny w życiu praktycznym. Odczuwaprzyciąganie do sfery interesów, do spraw publicznych, państwowych iwychowawczych. Nie okazuje ochoty do słuchania rad innych ludzi lub dopoddawania się ich kierownictwu. Świetne zdolności krytyczne ianalityczne łączą się w tym wypadku z mocną wolą i poczuciem własnejgodności.

 

 

Imieniny


27 Lutego 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Anastazja,
Auksencjusz,
Gabriel, Gabriela,
Honoryna, Leander,
Leonard, Sierosława
Do końca roku zostało 308 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->