Cytat Dnia


Trzeba żebyś żył dla innych, jeżeli chcesz żyć dla siebie


 
30 Października

Dużą prawość i energię łączy z wielkim poczuciem godności własnej - sąto podwaliny jego przyszłej wielkości. Inteligentny, wynalazczy,wyróżnia się swymi zdolnościami praktycznymi. Sam jest twórcą swejpozycji życiowej i dobrej opinii. Dzięki swej pracy może osiągnąćdoskonałą pozycję życiową i

  zdobyć majątek. Może zostać doskonałymdoktorem, zdolnym, spokojnym, pełnym milczącej potęgi wewnętrznej,którą działa nawet na najbardziej opornych pacjentów i poddaje ich swejwoli. Jego diagnozy są niezwykle szybkie i trafne, a dzięki swejprzenikliwości może wyróżnić się jako detektyw. Powodzenie możeosiągnąć również w handlu, eksploatacji wynalazków, a także w związku zdrogimi kamieniami i szlachetnymi metalami. Jako inżynier - możeosiągnąć duże powodzenie praktyczne. Najczęściej w pracy swej nie jestoryginalnym - a jednak dzięki swej bystrości, potrafi niezwyklezręcznie wykorzystać i zrealizować idee innych ludzi, bardziejwynalazczych od niego. Jego świetne zdolności analityczne idestrukcyjny krytycyzm zapewniają mu również powodzenie jakoprawnikowi. Zwłaszcza w sprawach kryminalnych może osiągnąćwyróżnienie. Gdy inni cofają się przed trudnościami i przeszkodami - towłaśnie zachęca go do zajęcia się jakąś sprawą. Każda sprawa wymagającadużych wysiłków i bohaterskiej wytrwałości - od razu go przyciąga. Abybowiem mógł poczuć się całkiem szczęśliwym - musi łamać trudności izwyciężać przeszkody. Interesuje się wszystkim co ma związek zpowstawaniem nowego życia i śmiercią. Oddany jest użyciu w jegosubtelniej szych formach.

 

 

Imieniny


25 Maja 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Epifan, Grzegorz,
Imisława, Maria
Magdalena, Urban
Do końca roku zostało 221 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->