Cytat Dnia


Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
Warto przeczytać


DANIELA 


20 Stycznia 


13 Maja 


26 Lipca 


2 Sierpnia 


 
3 Listopada

Słowami swymi potrafi fascynować tłumy, wykazując dużo smaku w wyborzezdań. Doskonale zdaje sobie sprawę z wpływu, jaki wywiera na innych.Impulsywny, gorliwy - odznacza się wrodzonymi zdolnościamiartystycznymi i literackimi. Styl jego wyróżnia się swą męskością istanowczością a nie

  pozbawiony jest również powagi i głębi. Nieraz dążydo usunięcia dawnych zapatrywań - propagując poglądy bardziej postępowei wszechstronne. Trzeba dodać, że musi zwalczać w sobie daleko więcejodruchów ujemnych, aniżeli człowiek przeciętny. Bardzo trudnoprzychodzi mu zajmować stanowiska drugorzędne - i czuć się zadowolonym.Nawet w tych razach gdy dostatecznie rozwiniętym jest umysłowo, abyzrozumieć, że nie nadaje się do zajmowania stanowiska naczelnego - niemoże się z tym pogodzić wewnętrznie. Jego czujne oczy natychmiastodkrywają najmniejszy błąd popełniony przez innych, konstatując zprzyjemnością ich słabość i poślizgnięci? się. Charakterystyczne jestjego występowanie na zewnątrz: pełne godności i milczącego poczuciaswej wyższości, co niemało przyczynia się do jego powodzenia w życiu.Wady. Zuchwały, nieostrożny, silnie zmysłowy, zazdrosny - jest zbytmało przewidującym, co może go narazić na wstrząśnienia. Co mu grozi?Jest czujny i ostrożny, ale gdy rozgląda się dookoła, szukającniebezpieczeństw urojonych - nie widzi tych, jakie mu zagrażająnaprawdę. Dzięki temu w ważnych okazjach życiowych może zostaćwyprowadzony w pole.

 

 

Imieniny


23 Września 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Boguchwała,
Bogusław, Libert,
Minodora, Tekla
Do końca roku zostało 100 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->