Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.


 
4 Listopada

Opanowany, pomysłowy, wynalazczy - dąży do osiągnięcia niezależności izdobycia potęgi. Dotknięcie jego rąk jest delikatne, a spostrzegawczośćbardzo duża. Natchnień do swych projektów życiowych szuka wyłącznie wswym własnym wnętrzu. Jego idee są oryginalne, a wcielając je w życieokazuje

  duże zdolności organizacyjne, nierzadko przejawiając jednakprzy tym zbytnią zaciętość i nieustępliwość. Pełen godności - wymagaaby otoczenie stosowało się do tego; wszelka poufałość budzi w nimniezadowolenie. Dba o opinię i pragnąłby cieszyć się dobrą sławą woczach świata. Nie daje na siebie wpływać - nie ulega ani skargom anipogróżkom i zachowuje zimną krew we wszelkich okazjach życia. Dziękitemu nieraz jest uważanym za nieczułego, ale najczęściej są to tylkopozory, które powstają na skutek jego zbytniej pewności siebie. Wgruncie rzeczy jest to bowiem człowiek wrażliwy niezwykle, obdarzonydużym wyczuciem artystycznym, a nawet nieraz i wybitnymi zdolnościami.Posiada duże zdolności dyplomatyczne i może zostać mężem stanu. Co mugrozi? Ma licznych wrogów pragnących go wywieźć w pole. Da sobiewprawdzie z nimi radę i nie będą oni w stanie zaszkodzić mu na stałe -ale stanie się to kosztem obniżenia poziomu jego życia.

 

 

Imieniny


22 Stycznia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Dobromysł,
Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta,
Wincenty
Do końca roku zostało 344 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->