Cytat Dnia


Jest cała ziemia samotności i tylko jedna grudka twojego uśmiechu.


 
5 Listopada

Niezależny, polegający całkowicie na sobie samym i na swychzdolnościach - toruje sobie drogę w życiu na własną rękę. Pełengodności, zamknięty w sobie, nieprzenikniony - nakazuje innym szacunek.Nierzadko okazuje zdolności literackie. Styl jego pełen jest gryzącegodowcipu i

  przenikliwości. Posiada również zdolności strategiczne, któreumiejętnie stosuje w życiu codziennym. Przeważnie dąży do celówegoistycznych i bacznie strzeże swych praw. Zazwyczaj tak jest przejętywłasnymi interesami, że sąsiedzi nie zaciekawiają go zbytnio i nieinteresuje się ich sprawami. Nie znosi wykrętów, a do celu swego dążyprostolinijnie. Lubi sporty i ćwiczenia na powietrzu, a podróże wodnesprawiają mu przyjemność. Do czego powinien dążyć? Aby jego myśliobejmowały horyzonty prawdziwie szerokie. Inaczej jego ostrożność iczujność, jaką przejawia gdy chodzi o drobiazgi życiowe - nie na wielesię przyda. Może osiągnąć zyski dzięki udanym spekulacjom. Dopierowówczas poczuje się szczęśliwym, o ile przywiąże się do kogoś głęboko.A jednak - chociaż przywiązany jest do żony - życie jego nie obejdziesię bez przykrości domowych. Wielce się ceni - a w pracy zdolny jest dodużej wytrwałości. Przewroty losu nie będą w stanie zaszkodzić mu nastałe, a dzięki potędze wewnętrznej, jaka go ożywia - prędzej czypóźniej osiągnie powodzenie.

 

 

Imieniny


25 Czerwca 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 4 gościFazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.