Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.
Warto przeczytać


8 Lipca 


Albin 


A 


Baran 


4 Kwitnia 


 
8 Listopada

Mocny to charakter, pełen milczącej wewnętrznej potęgi, wzrastającej zwiekiem. Wielka wrażliwość na emanacje psychiczne innych ludzi pozwalamu doskonale orientować się w sytuacjach życiowych. Podrażniony - stajesię ostrym, sarkastycznym a może nawet przejawiać zawziętość.

W wiekupóźniejszym okazuje zainteresowanie mistycyzmem. Gdy taki człowiekosiągnie pełnię swego rozwoju - wówczas przezwycięża swe wady i stajesię jednostką wartościową. Skłonności jego są na ogół humanitarne:chętny jest do świadczenia przyjacielskich usług i pocieszania osób,które są udręczone psychicznie lub fizycznie, okazując dobre serce,życzliwość i łaskawość. Skoro tylko zachoruje - jego silne poczucierealności życiowej pobudza go do natychmiastowego przeciwdziałania, aniezwykła energia jaka go wypełnia, skłania go do użycia środkówdrastycznych. Staje do walki z chorobą podobnie jak nie cofa się przedżadną walką w życiu. Nie lekceważy swego cierpienia, kładzie się dołóżka i stara się jakie ma do rozporządzenia. Człowiek tego rodzaju nieuznaje półśrodków. Jego zdolność odradzania się - zarówno fizycznegojak i duchowego - jest bardzo duża, co zapewnia mu wyzdrowienie iszybkie przyjście do siebie po stosunkowo nawet ciężkich cierpieniach.Ciekawym jest, że stosuje chętnie zabiegi chirurgiczne, gdzie tylko sięda. Jego radykalna natura przejawia się w życiu w podobny sposób.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->