Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


Lew 


Aisza 


L 


Wierszyki Śmieszne 


12 Czerwca 


 
9 Listopada

Nie chowa on swego zdania w tajemnicy, ktokolwiek zaś się z nim zetknie- od razu może rozpoznać, czy należy do osób dlań sympatycznych, czyteż antypatycznych. Dla przyjaciół zawsze gotów do chętnej pomocy -lecz wrogowie niechaj się strzegą jego gryzącego sarkazmu i gniewu,który potrafi być

  nieubłaganym. Potężne siły są ukryte w takimczłowieku, a jego namiętności są rozwinięte niezwykle. Spragnionydziwacznych przyjemności i niezwykłych rozkoszy - wytrwale ichposzukuje. Dumny, chytry - posiada świetny dar orientacji. Małżeństwowywiera nań wpływ silny i jest ważnym wydarzeniem w jego życiu. Wmiłości zdolnym jest do poświęceń. Charakter kobiety urodzonej w tymdniu zależy w dużym stopniu od jej rozwoju umysłowego i moralnego.Nierozwinięta - nie chce poddać się ograniczeniom jakie narzuca płeć, ajej gwałtowność i skłonność do przesady daje się we znaki mężowi. Zawszelką cenę pragnie ona przeprowadzić swą wolę, nie licząc się zotoczeniem. Nie waha się bynajmniej i nie zwleka... Gdy się zakocha-nie zwraca uwagi na konwenanse życiowe. Dobrze opisał taki typ kobietyIbsen w swej "Hedda Gabler". Ludziom urodzonym dzisiaj grozi, iż życieich będzie hamowane przez rozmaite przeciwności. Czy to przez własnybłąd czy też przez nieostrożność - mogą być narażeni na wstrząśnienia.Ponieważ posiadają dużą siłę woli i są zdecydowani zrobić karierę-nieraz im się to udaje.

 

 

Imieniny


22 Stycznia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Dobromysł,
Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta,
Wincenty
Do końca roku zostało 344 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->