Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


22 Maja 


Aleksy 


KORNELIA 


Jerzy 


KAROLINA 


 
10 Listopada

Jest aktywnym i bardzo wynalazczym, zwłaszcza w kierunku odkrywaniarozmaitych sposobów prowadzących do jego celów i opanowywania zdobyczy.Stawia dzielnie czoło wszelkim niebezpieczeństwom - i w ten sposóbpotrafi opanować namiętności tłumu. Przede wszystkim pragnie

  władzy ipotęgi. Czujny, mężny - podejrzliwy jest i zazdrosny. Chociaż na ogółjest dość sprawiedliwym, ma skłonności do tego, aby stać się zbytsurowym i wymagającym. Nie znosi krytyki innych - bowiem sam dąży -wedle swego przekonania - do celów jak najlepszych. Jest on zawszepewnym siebie i odpowiada za siebie moralnie. Dziwnie łatwo odkrywasłabe strony w duszach innych ludzi a ta wspólność wad i przewinieńdaje mu pewne ogólno-ludzkie poczucie solidarności: "wszak wszyscyśmygrzeszni"... Do czego powinien dążyć? W swej krytyce i w napaściach nawady i przewinienia innych nie powinien zapędzać się zbyt daleko. Co mugrozi? Za wszelką cenę pragnie być samodzielnym i nie znosi żadnychograniczeń. Łatwiej jednak nim kierować, aniżeli to sam przypuszcza -ręka jednakże która to czyni - powinna być bardzo delikatna. Jegowłasny egoizm i próżność mogą być użyte przez zręcznych pochlebców dotego, że czyni wreszcie wszystko, czego oni zapragną. Tak długo, jaknie podejrzewa kontroli i wyobraża sobie, że działa na własną rękę -może być doskonale prowadzonym na pasku.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->