Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.


 
12 Listopada

Cechuje go charakter zrównoważony i silne uczucia. Okazuje wytrwałość,zdecydowanie, ambicję a jego sfery zainteresowań są wielce różnorodne.Lubi zebrania publiczne, lecz okazuje również zamiłowanie do życiarodzinnego i przywiązanie do swego rodzinnego ogniska. Stanowczy, mężnya

  przy tym lubiący zmiany - pragnie zdobyć niezależność i rozszerzyćswą sferę wpływów. Dobry to pracownik i prawy sojusznik. A jednak wstosunkach z nim należy być ostrożnym, gdyż jest niezwykle wrażliwym nakażde słowo uznania lub nagany. Gdy przezwycięży swe wady jak zazdrość,mściwość, chęć ganienia innych, skrytość - wówczas staje się subtelnymkrytykiem i okazuje uzdolnienie do przenikania tajemnic. Kobietaurodzona dnia tego wykazuje nieraz niezwykłą energię w spełnianiu swychobowiązków domowych a osoby postronne podziwiają ją jako matkę i żonę -co sprawia jej wielką przyjemność. A jednak członkom rodziny jejdespotyzm i arbitralność - mimo wrodzonej szlachetności - ciężko siędają nieraz we znaki. Jej silna indywidualność przygniata otoczenie, cozwłaszcza daje się odczuwać dzieciom. Nie ma ona bowiem wyrozumiałościi nie okazuje pobłażania . Wielka godność własna nie pozwala jejprzyznać się do popełnionych błędów lub prosić o informacje. Gdy jednaknie zostanie dość wcześnie powiadomiona o najmniejszych wydarzeniachdotyczących rodziny -odczuwa to jako wielką przykrość.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->