Cytat Dnia


świat łamie każdego, ale potem wielu jest silniejszych w miejscu złamania.
Warto przeczytać


18 Maja 


11 Lipca 


Włodzimierz 


28 Lipca 


17 Kwietnia 


 
13 Listopada

Odznacza się przede wszystkim swym pełnym godności sposobem zachowaniasię. Nieraz jest pełen uprzejmości i łaskawości - ale potrafi równieżbłyskawicznie się zmienić w obronie swej zagrożonej godności własnej iwówczas staje się porywczym i szorstkim. Niezwykle wrażliwe jest

  jego usposobienie a umysł krytyczny analizuje wszystko dookoła. Widocznienad czymś rozmyśla i zastanawia się. Ścisły w mowie i w piśmie - nielubi wykrętów. Gdy się porusza jego interesy - staje się wówczas pełnymtemperamentu. Cechuje go niezwykle silne poczucie własnej niezależnościi niechęć do uznawania cudzego autorytetu. Nie chce poddawać się władzyinnych: sam jest swym mistrzem i sam ustanawia swe własne prawo. Budowaciała jest zazwyczaj dość mocna a z wiekiem wykazuje tendencje dootyłości . Duma i poczucie własnej godności wypełniają jego wnętrze,czyniąc jego rysy nieruchomymi a twarz - spokojną i władczą. Nawet wwypadkach gdy miotają nim najsilniejsze wstrząśnienia -stara sięzachować spokojnie - aby nic nie uronić ze swej godności. Pragnąłbyprzeniknąć wnętrze każdego człowieka i czytać w nim jak w otwartejksiędze, pozostając sam absolutnie nieprzeniknionym. Ma on przesadnepojęcie o panowaniu nad sobą a niezręczne gesty, niepokój i nerwowośćlub oznaki słabości moralnej u innych wywołują w nim gwałtownąantypatię. Zachowanie się jego na zewnątrz ma w sobie nieraz cośwojskowego. Pragnie uniknąć każdego kroku, który mógłby pomniejszyćjego dostojność i dlatego nieraz nie bierze udziału w zabawie ogólnej.

 

 

Imieniny


27 Lutego 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Anastazja,
Auksencjusz,
Gabriel, Gabriela,
Honoryna, Leander,
Leonard, Sierosława
Do końca roku zostało 308 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->