Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...


 
17 Listopada

Dąży do prawdy z energią nieustraszoną a jego umysł jest nastrojonykrytycznie i sceptycznie. Charakter jego jest formowany i kształtowanyprzez potężne uczucia; powoli się krystalizuje, oczyszcza i wznosi.Dumny, niezależny, pracowity jest jednocześnie bardzo wrażliwy na płećodmienną, zmysłowy i

  kochliwy. Jego temperament jest bardzo uczuciowy,a w miłości cechuje go pewna niestałość. Jest to poszukiwacz przygód oumyśle dość chytrym, który każdą rzecz potrafi szybko wykorzystać dlawłasnej korzyści. Co mu grozi? Czekają go w życiu najrozmaitszewstrząśnienia i walki. Nieraz też zdarza się, że osiągnięte przezsiebie korzyści i rezultaty własnych wysiłków musi ustąpić innym. Jestelastycznym zarówno psychicznie jak i fizycznie - a jego nerwy imuskuły wydają się być niezmordowane. Pod niektórymi względami zdolnymjest do wielkich wysiłków. Jest to całkiem swoisty i bardzo określonycharakter. Wskutek tego iż ma wielkie pojęcie o sobie - pochlebstwojest jego słabą stroną i z ludźmi jacy potrafią mu schlebiać - zawsząjest w zgodzie. Chętnie pozwala się ubóstwiać. Ponieważ prędko czujesię obrażonym - trudno z nim obcować. Mimo wszelkie wady - jest tojednak umysł szlachetny a jego intencje są czyste. Chociaż jego życiepoddane jest często przejściom i wstrząśnieniom -ostatecznie pokonajednak swych wrogów i przezwycięży trudności.

 

 

Imieniny


13 Października 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Daniel, Edward,
Gerald, Geraldyna,
Maurycy, Mikołaj,
Siemisław, Teofil
Do końca roku zostało 80 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.