Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


22 Stycznia 


KARINA 


10 Maja 


ANIELA 


"W" 


 
18 Listopada

Dzielny, rezolutny - nie obawia się żadnych przejść i gotów jest dopoczynań ryzykownych. Życie jego jest dość niespokojne i podlegarozmaitym przewrotom losu. Skryty, zaciery, opanowany, stały - zawszeprzejawia charakter zdecydowany, wcale nie dwuznaczny. Bardzo rzadkosię waha - nie zna

  słabości. Te cechy jego charakteru powodują, żejedni go lubią, a drudzy nienawidzą. W interesach nie okazuje skrupułówi dlatego współdziałanie z nim jest dość trudne. Nie zawsze potrafidostosować się do warunków życia, co może odbić się ujemnie na jegofinansach. Nie jest on bynajmniej ślepym i widzi dobrze co się dziejedookoła - ale nie chce zejść z raz obranej drogi. Trudno osądzićtakiego człowieka, gdyż w duszy jego mieszczą się najwyższe cnoty inajgorsze występki. Albo jest zupełnym materialistą - albo też stajesię uduchowionym, wzniosłym idealistą, którego wpływ daje się odczuwaćw szerokich kołach. Przezwyciężył on już niższe namiętności a przezzwycięstwo nad sobą samym - zdobywa panowanie nad innymi.Niedorozwinięty - taki człowiek jest ochoczy do walki - chociaż niezaczepny. Zazdrosny, nieprzejednany, często szorstki - zawsze skłonnyjest do przebierania miary pod względem zmysłowym. Sam może być powodemswej śmierci, czy w sposób pośredni czy też bezpośredni.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->