Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.


 
19 Listopada

Najcharakterystyczniejszą jego cechą jest niezwykła intensywność wewszystkich przeżyciach, czy to fizycznych czy psychicznych. Wykazujedążenie do potęgi, namiętności, pasję, a jego moc wewnętrzna musi się wjakiś sposób wyładować. Dzień dzisiejszy oznacza urodzenie człowieka,którego

  przeznaczeniem jest branie bardzo aktywnego udziału w życiupublicznym. Duch jego jest dzielny, a umysł jest jednocześnie giętki izwrotny, obdarzony potęgą autorytetu i łatwością w wyrażaniu swychmyśli i zdolnością do przekonywania innych. A jednocześnie jest toczłowiek naturalny, towarzyski, używający życia całą pełnią. Dzieckotak urodzone jest dobrze zbudowane, a jego organizm odznacza się dużąsiłą życiową. Nadmiar energii fizycznej jaki je wypełnia, musi sobieznaleźć ujście jak najszersze w życiu codziennym - inaczej może się toodbić na jego zdrowiu. Ponieważ wykazuje skłonności do egoizmu,zawziętości, gniewu -należy je przyuczać do dzielenia się zabawkami iprzyjemnościami z innymi dziećmi. Nierozwinięte i pozbawionedostatecznej opieki, dziecko takie staje się bardzo wojowniczym iwszczyna nieustanne spory z innymi dziećmi. Stopniowo musi się nauczyć,że myśl jest lepszą bronią od pięści, a dzięki swej bystrości izdolnościom niezwykłym - może osiągnąć wysoki poziom wykształcenia ikultury. Może wyróżnić się w marynarce i wojskowości, zarówno jak wmedycynie lub chemii, do których odczuwa wrodzone przyciąganie. Kobietaurodzona dnia tego jest władcza i pewna siebie, a mąż który nie potrafisię jej przypodchlebiać i chwalić - może mieć dość trudne życie.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->