Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.
Warto przeczytać


Ireneusz 


KORNELIA 


H 


25 Marca 


WIOLETTA 


 
20 Listopada

Potrafi umiejętnie rządzić innymi i wykazuje zdolności organizacyjne.Każdy zawód wymagający mocnych nerwów i panowania nad sobą nadaje siędla niego. Posiada specjalną umiejętność wyciągania tajemnic z innych,aby z tego skorzystać. Swoich sekretów strzeże nader pilnie.

  Dlaoponentów dość sarkastyczny i ciężki - dużo zajmuje się samym sobą tak,że dla spraw innych ludzi pozostaje mu niewiele czasu. Pomocnym jestjednak, gdy się jego pomocy szuka. Chętnie okazuje się przyjazny imiły, gdy mu to jest pożyteczne - ale może również stać sięnieli-tościwym, gdy zostanie podrażniony. Na ogół jego charakter jestdość prawy, umysł stały, a upodobania skromne. Wady. Nie jest wolny oduczucia zawziętości i mściwości. Dopiero wówczas może zacząć siętwórczo rozwijać, gdy opanuje swą naprzykrzoną osobowość, nieustanniewysuwającą się na plan pierwszy. Cechuje go pewna predyspozycja dochorób serca lub gardła, czego może uniknąć starając się nie rozpraszaćswych sił życiowych, których posiada duży zasób. Kobieta urodzona dniatego niedostatecznie opanowana i nie rozwinięta - krytykuje wszystko igdera na swe otoczenie a specjalnie na dzieci. Boi się o wpływ innychkobiet na męża i nieustannie śledzi, czy nie odkryje oznak jegoniewierności. Powinna starać się przezwyciężyć te wady, inaczej zarównodzieci jak i służba będą się kryć przed nią i oszukiwać. Kto urodziłsię w tym dniu jest zwolennikiem wszelkiego piękna i posiadazamiłowanie do polityki. Dzięki wielkiej sile regeneracyjnej organizmu- wychodzi zazwyczaj obronną ręką z cierpień fizycznych.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->