Cytat Dnia


Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy.
Warto przeczytać


KARINA 


27 Lipca 


JULIA 


1 Czerwca 


DANIELA 


 
21 Listopada

Posiada niezwykłe zdolności konstrukcyjne i wykonawcze. Wymowny -przeważnie dobry mówca - wywiera wpływ przyciągający na tłum. Umysł oskłonnościach poważnych, pilny, staranny, interesujący się wyższymizagadnieniami intelektualnymi - ma inklinację do studiów naukowych.Nieraz ostry,

  popędliwy, przewrotny - jednocześnie jest taktowny,krytyczny, ścisły i zawsze czynny. Jego nastrój wewnętrzny jestniewyjaśniony i przedstawia się dla innych dość zagadkowo. Języksarkastyczny niezwykle - kłuje jak żądło. Tak urodzony człowiek zawszeskłonny jest do zwalczania istniejących poglądów i urządzeń społecznycha dzięki swej wielkiej przenikliwości umysłu i niczym nie zaspokojonegopragnienia przeniknięcia tajemnic przyrody - nieraz osiąga powodzenie.Zawsze gotów do walki - słowem, pismem lub czynem - czy to w obroniewłasnych interesów czy też cudzych. Żadne półśrodki nie sprawiają musatysfakcji - raczej przerzuca się z jednej krańcowości do drugiej, niepytając o skutki, jakie z tego wynikną. Niezwykły to charakter i trudnogo zrozumieć. Urodziny przynoszą zdolności literackie. Dziecko urodzonew tym dniu - bystre i uzdolnione - szybko odróżnia to, co dobre odzłego a prawdę od fałszu. Już w latach najwcześniejszych może rozwijaćsię w tempie przyspieszonym, przejawiając przy tym chęć panowania nadswym otoczeniem. Należy nie szczędzić zabiegów, aby dać mu najwyższemożliwie wykształcenie, gdyż jego zdolności pozwalają na to w całejpełni.

 

 

Imieniny


19 Września 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.