Cytat Dnia


świat łamie każdego, ale potem wielu jest silniejszych w miejscu złamania.


 
22 Listopada

Zdecydowany, energiczny - uczy się zarówno łatwo z książek, jak ibezpośrednio z życia. Pragnie się wybić i nie szczędzi żadnego wysiłku,aby dopiąć swego celu. Nie obawia się niczego i dobrowolnie podejmujesię przeprowadzenia najtrudniejszych zadań, wymagających niezwykłychwysiłków umysłu

  i ciała. Nie znosi żadnego nacisku z zewnątrz. Zwielkim tylko trudem poddaje się władzy innych, a całe jego dążenieskierowane jest przeważnie ku temu, aby samemu panować. Pragnienieuznania jest w nim bardzo silne. Gdy omijają go należne pochwały(według jego pojęcia) - wówczas staje się bardzo niezadowolony. Jest onna ogół oddany życiu w jego najsubtelniejszych formach i okazuje dużosmaku w każdym kierunku. Potrafi on odkrywać sekrety innych, zwłaszczadotyczące powodzenia w interesach lub społecznego. Informacje zdobytezużywa dla własnej korzyści, niewiele troszcząc się o innych.Charakterystyczna jest jego umiejętność kontrolowania i opanowaniasamego siebie. Potrafi zapanować nad żądzą i zamieniać ją na wolę iwyższe wartości twórcze. Staje się wówczas podobnym do maszyny parowej,ożywianej potęgą wewnętrzną i gotowej do wyruszenia w drogę do celówwielkich i dalekich. Chociaż szorstki nieraz w stosunkach - jestjednakże sprawiedliwy i uczciwy. Dzięki dużej sile przyciągającej, jakąwywiera na innych oraz swoim osobistym zalotom - osiąga w życiupowodzenie. Ten zdolny i błyskotliwy człowiek jest nieustannie zajęty.Trudno mu przychodzi zachować bierność i rozwijać cierpliwość.

 

 

Imieniny


27 Lutego 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Anastazja,
Auksencjusz,
Gabriel, Gabriela,
Honoryna, Leander,
Leonard, Sierosława
Do końca roku zostało 308 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->