Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


24 Listopada 


Darmowa tapeta! 


Dawid 


25 Stycznia 


6 Lutego 


 
24 Listopada

Jest to człowiek skomplikowany - niełatwo zmierzyć go, przeniknąć itrudno ocenić wedle właściwej wartości. Na ogół jest bardzoprzedsiębiorczy a rozmaite poczynania sprawiają mu przyjemność. Wprzywiązaniach swych i skłonnościach bardzo demonstracyjny - ma wielkiezamiłowanie do

  niepodległości i jest zwolennikiem całkowitej wolnościwypowiedzenia się dla każdego. Na ogół posiada charakter zaczepny,napastniczy, zamiłowany we współubieganiu się, zawodach, sprzeczkach -czy to w atakach orężnych lub szermierskich - czy też jedynie wpolemice. Jakie mu grożą niebezpieczeństwa? Skutkiem jego pieniactwa ikłótliwości w jakich mu życie upływa - może go spotkaćniebezpieczeństwo zranienia przez innych lub też zadania ran komuś.Czego się powinien strzec? Aby nie przysparzać sobie wrogów swymniespokojnym zachowaniem się. Jak wychować dziecko tak urodzone? Należydo niego odnosić się z ufnością i dowierzać całkowicie. Dzięki swejniezwykłej intuicji - odczuwa wszystko bardzo ostro, a gdy raz stracido kogoś zaufanie - nie da się to już powetować. Dziecko takie wypełniawielka ruchliwość i pragnienie aktywności; należy wynaleźć mu zatemodpowiednie zajęcia i pozwolić na stwarzanie sobie rozrywek. Jestniezwykle wrażliwe i wskutek tego łatwo może zostać ciężko dotknięte.Potrzebuje opieki życzliwej i atmosfery miłości. Jest to wdzięczna małaistotka, która się wszystkiego podejmie i będzie starać się wykonać zajedno dobre słowo uznania lub miłości. Kto urodził się dzisiaj - jestotwarty, prostolinijny, o skłonnościach filozoficznych, a zdanie jegojest zmienne. Nieraz odstępuje od poglądów urzędowych i ogólnieprzyjętych.

 

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->