Cytat Dnia


Tak bardzo pragniemy urzeczywistnienia marzeń, ale w chwili ich spełnienia nie wiemy co z nimi zrobić.


 
25 Listopada

Wymiana myśli z innymi i komunikacja ze światem jest mu potrzebna, gdyżwsłuchuje się nieustannie w szmer swego otoczenia. Ponieważ dąży zawszedo rozszerzenia swego horyzontu myślowego gorliwie debatuje z innymiosobami o swych własnych poglądach. Pragnie bowiem przekonać się,

  czyjego zapatrywania nie powinny tu i ówdzie zostać zmienione lub nawetcałkowicie odrzucone. Gdy tak dyskutuje - nie czyni tego bynajmniej wcelu utorowania drogi pośród słuchaczy dla swego własnego zdania. Skorotylko przeciwnik dowiedzie mu, że ma słuszność - człowiek urodzony dniatego będzie pierwszym, który go uzna. Lubiany ogólnie - zyskujelicznych przyjciół. Ma zdolności artystyczne i jest miłośnikiem sztukpięknych, a może być również dobrym inżynierem lub architektem. Do jegocech charakterystycznych należy, iż nie znosi żadnej niesprawiedliwościi natychmiast na nią reaguje w sposób nieraz bardzo ostry. Nie możerównież patrzeć spokojnie na cierpienia innych ludzi a jego pierwszymodruchem jest zawsze chęć ulżenia im, na co nie szczędzi swego czasu iśrodków. Rzecz dziwna - jego dobroć i szlachetność najczęściejodpłacona zostaje niewdzięcznością. Sprawia mu to przykrość i napełniaserce goryczą. Oczy jego zazwyczaj są pełne wyrazu i mają spojrzeniesubtelne. Jego usposobienie jest dość jowialne, lecz w obronie swychzasad lub też prawa moralnego - staje się nieustraszonym i zuchwałym.

 

 

Imieniny


1 Sierpnia 2021
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Brodzisław, Justyn,
Konrad, Konrada,
Nadia, Piotr
Do końca roku zostało 153 dni.Fazy Księżyca: "Pełnia"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pełnia"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->