Cytat Dnia


Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć.
Warto przeczytać


Panna 


"P" 


Byk 


J 


15 Grudnia 


 
26 Listopada

Jest towarzyski i potrafi dostosować się do otoczenia. Nie chce narażaćsię na ryzyko, lecz uzbrojony dobrze do wszelkich walk życiowych, bronisię skutecznie przeciwko wstrząśnieniom życiowym. Ostrożny, zamknięty wsobie - doskonale przygotował się na wszelkie ewentualności.Usposobienie

  jego jest przy tym prawe i szlachetne, a umysł otwarty.Raz zdecydowawszy się na coś - pragnie to wypełnić. Cechuje godzielność, odwaga i dążenie do oznaczonego celu. Mimo całą ostrożność iroztropność jaką okazuje - lubi walkę, ma zamiłowania wojownicze i wogóle jest dość zuchwały. Los jego bywa często podwójny i łączy w sobiezarówno wielkie powodzenie jak i wpadki. Niezwykle wrażliwy - cenisobie nade wszystko wolność i niepodległość. Organizm ma dość mocny anajważniejsze niebezpieczeństwo dla zdrowia stanowi jego nadmiernaaktywność ciała i umysłu, co może spowodować przepracowanie. Ma onbowiem zbyt dużo projektów i zamiarów, by wszystkie mógł doprowadzić dopomyślnego zakończenia -dzięki czemu nieraz rozprasza swe siłyniepotrzebnie Porusza się szybko, podróżuje, często zmęczony i zgrzanywystawia się nieostrożnie na zimno - toteż wskutek własnejnieostrożności zaziębia się, zwłaszcza w młodości. Organizm jegoposiada jednak tyle sił życiowych, że może sobie nawet dać radę zpoważniejszą chorobą, aby tylko można było mu wyperswadować poddaniesię racjonalnej kuracji. Jego namiętność do wszelkiego rodzaju sportówmoże również narazić go na niebezpieczeństwo.

 

 

Imieniny


11 Grudnia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.