Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


NINA 


AGATA 


8 Lutego 


AMELIA 


LILIANA 


 
30 Listopada

Ruchliwy - pięciu minut nie może usiedzieć spokojnie, zawsze wierzy wsiebie i przy każdej sposobności gotów wysunąć się na pierwsze miejsce.Może jednocześnie mieć dwie zupełnie różne natury - jedną wewnętrzną adrugą zewnętrzną, a przy tym obie są niespokojne, dzielne,nieustraszone, 

a jednocześnie nadzwyczaj wrażliwe i czułe. Nieraz teżokazuje pewną drażliwość i niepokój - jak się wydaje -bez żadnejprzyczyny widoczne. Pochodzi to stąd, że obie te natury -wewnętrzna izewnętrzna - pragną się nieraz przejawiać jednocześnie, co powodujewewnętrzne tarcie, powściąganie się i hamowanie. Zachowując zawszedobry nastrój, ufność i serdeczność - pragnie czegoś dokonywać i cośzdziałać, ulegając wewnętrznej potrzebie aktywności. Wynalazczy iobrotny - potrafi sobie dawać radę w życiu. Jest gorliwy, dość swawolnyi zuchwały - ale rzadko zawzięty. Mściwość nie jest zazwyczaj jegowadą. Nie chce krzywdzić świadomie nikogo i posiada bardzo ostrorozwinięte poczucie sprawiedliwości; gdy go się dotknie osobiście -staje się wówczas bardzo cierpki i szorstki. Cechuje go silny pociąg doprzyjemności życiowych. Jest to człowiek poszukujący przygód, któryzawsze spodziewa się jakichś szczęśliwych wypadków i na nie liczy.Czego się strzec winien? Przecie wszystkim tego, aby nie popadł wzależność od innych, co zawsze jest dlań bardzo przykre. Nieostrożnośćw uganianiu się za przyjemnościami może nań sprowadzić upadek finansowychociażby nawet początkowo był zamożnym.

 

 

Imieniny


13 Października 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Daniel, Edward,
Gerald, Geraldyna,
Maurycy, Mikołaj,
Siemisław, Teofil
Do końca roku zostało 80 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.