Cytat Dnia


Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzies, kiedys, jakoś wszystkie sie spełnią.
Warto przeczytać


NATASZA 


2 Sierpnia 


31 Grudnia 


31 Maja 


20 Listopada 


 
30 Listopada

Ruchliwy - pięciu minut nie może usiedzieć spokojnie, zawsze wierzy wsiebie i przy każdej sposobności gotów wysunąć się na pierwsze miejsce.Może jednocześnie mieć dwie zupełnie różne natury - jedną wewnętrzną adrugą zewnętrzną, a przy tym obie są niespokojne, dzielne,nieustraszone, 

a jednocześnie nadzwyczaj wrażliwe i czułe. Nieraz teżokazuje pewną drażliwość i niepokój - jak się wydaje -bez żadnejprzyczyny widoczne. Pochodzi to stąd, że obie te natury -wewnętrzna izewnętrzna - pragną się nieraz przejawiać jednocześnie, co powodujewewnętrzne tarcie, powściąganie się i hamowanie. Zachowując zawszedobry nastrój, ufność i serdeczność - pragnie czegoś dokonywać i cośzdziałać, ulegając wewnętrznej potrzebie aktywności. Wynalazczy iobrotny - potrafi sobie dawać radę w życiu. Jest gorliwy, dość swawolnyi zuchwały - ale rzadko zawzięty. Mściwość nie jest zazwyczaj jegowadą. Nie chce krzywdzić świadomie nikogo i posiada bardzo ostrorozwinięte poczucie sprawiedliwości; gdy go się dotknie osobiście -staje się wówczas bardzo cierpki i szorstki. Cechuje go silny pociąg doprzyjemności życiowych. Jest to człowiek poszukujący przygód, któryzawsze spodziewa się jakichś szczęśliwych wypadków i na nie liczy.Czego się strzec winien? Przecie wszystkim tego, aby nie popadł wzależność od innych, co zawsze jest dlań bardzo przykre. Nieostrożnośćw uganianiu się za przyjemnościami może nań sprowadzić upadek finansowychociażby nawet początkowo był zamożnym.

 

 

Imieniny


4 Lipca 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ageusz, Alfred,
Aurelian, Elżbieta,
Innocenty,
Innocenta, Józef,
Julian, Malwina,
Malwin, Odo, Teodor,
Wielisław
Do końca roku zostało 181 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->